آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
290 بازدید
پیام ارور هنگام وصل شدن با دیتای ریتمیک رایگان
با سلام و خسته نباشید هنگام وصل شدن به نینجاتریدر این پیغام که در عکس زیر هست میاد لطفا جهت حل مشکل راهنمایی بفرماید باتشکر
پشتیبانی فنی سیدمصطفی طباطبایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
253 بازدید
حل مشکل ارور forbidden در ثبت نام نینجا تریدر 8.1 جدید
سلام وقت بخیر .برای ساخت اکانت رایگان نینجاتریدر قسمت open account که میزنم ارور در عکس ارسالی میزنه .تمام هیستوری مرورگر پاک کردم و با چند تا مرور گر و...
پشتیبانی فنی ملیحه محمودی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
269 بازدید
حرکت نکردن قیمت بعد از وصل شدن دیتا لول 2 به nt8
سلام بعد از وصل شدن نینجا قیمت حرکت نمیکند
پشتیبانی فنی علی پوردشت 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
197 بازدید
عدم نمایش قیمت روز 6E
سلامدیروز مشکلی نداشت و تا آخر بازار هم چارت درست بود ولی از امروز صبح تا الان قیمت 6E تکان هم نخورده و روی قیمت که دیشب بوده هست و...
پشتیبانی فنی فرهاد وحدت نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
289 بازدید
مشکل کانکت نشدن نینجا تریدر 8
درود بر شما  1-من طبق دروس پیش رفتم نینجا رو نصب کردم با فیلتر شدن نیکوری و جامپ دی ان اس وبا یک حساب جدید ریتمیک اما نشانگر کانکت دایم روشنه...
پشتیبانی فنی امیرعلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
254 بازدید
هماهنگ نبودن ساعت چارت طلا در نینجا تریدر 8 با ساعت کامپیوتر
سلام ساعت چارت طلا با ساعت کامپیوتر و ساعت منطقه هماهنگ نیست لطفا راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی توحید احمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
96 بازدید
مشاهده پیغام buy platform در بالا نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر من نینجامو امروز باز کردم و لایسنسش تموم شده یا قطع شده نمیدونم ولی تو وار بالای نینجام گزینه بای نینجا باز شده باید نینجارو پاک کنم...
پشتیبانی فنی آرمین یدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
217 بازدید
عدم اتصال دیتای دورمن ninja trader 8
سلام و درود  من بارها مسیر پچر و ورود اطلاعات به ار تریدر را رفتم اما همیشه fail میشه و نمیتونم ادامه بدم البته 15 روزه وصل میشه اما ارتریدر خیر 
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
270 بازدید
مشکل در اتصال کانکشن دمو ریتمیک رایگان
من حساب دیمو درشت کردم و کانکت نمیشم تمام اموزشی که اقای شعبانی گفتن انجام دادم برای ریتمیک ولی سری اخر کانکت نمیشه 
پشتیبانی فنی علی خدایار 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
232 بازدید
سوال در مورد چارت تایم فریم یک ساعته اندیکاتور icf vf
درود . نرم افزار icf vf روی اس اند پی 1 ساعته که اجرا میکنم قسمت ولیوم فیلتر که میخوام مقادیر 1 ساعته را وارد کنم از 10.000 که بیشتر...
پشتیبانی فنی محسن خبیری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
230 بازدید
راه حل از دسترس خارج شدن سایت دیسکو تریدینگ
با سلام بعد از اینکه دیتا رو نتونستم بگیرم نصب نینجا رو طبق مراحل و بعد از نصب ویندوز جدید از سر گرفتم تا به discotrading رسیدم و اینکه سایت تعطیل...
پشتیبانی فنی مصطفی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
189 بازدید
راهنمایی جهت افزایش عملکرد و سرعت لود چارت و اتصال به دیتا ریتمیک در نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر.من اخیرا نینجا را روی سیستم عاملی با مشخصات خوب نصب نموده ام و از اینترنت (نصب رادیو )و فیلتر شکن (روتر میکروتک) استفاده میکنم چطور میتونم مطمن...
پشتیبانی فنی رضا مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
251 بازدید
مشکل در نمایش اندیکاتور icf vf بعد از اسکرول چارت
با سلاماندیکاتور اختصاصی icf vf بعد از کمی اسکرول کردن صفحه به چپ و راست اعداد ناپدید میشن.
پشتیبانی فنی مرصاد مومنی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
362 بازدید
مشکل گیر کردن نرم افزار r trader برای دریافت دیتا ریتمیک رایگان 30 روزه
با سلام من از ریتمیک دورمن دیتا 30روزه گرفتم . وپچر رو هم دو بار اجرا کردم ولی بعد از جا گذاری یوزر و پسورد آر تریدر در 3 ثانیه...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
232 بازدید
مدیریت سرمایه در نرم افزار کپی ترید Gl bridge و حجم در معامله
سلام.فرض کنید من 2 اکانت متا دارم یکی 1000 دلار و یکی 5000 دلار و می خوام جوری بریج کار کنه که هر زمان در نینجا پوزیشن می گیرم در...
پشتیبانی فنی مرصاد مومنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
682 بازدید
درخواست ریست لایسنس spot player دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و عرض خسته نباشید میخواستم لایسنس اسپات پلیر رو ار روی لب تاپ انتقال بدم به pc ایا امکانش هست؟
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
131 بازدید
درخواست لایسنس دیتای ریتمیک
سلام من طبق اموزش های اسپات پلیر کد ماشین دیتا و پروگرام رو وارد سایت کردم منتها فقط لایسنس نینجا برام فعال شده و لایسنس مربوط به دیتای ریتمیک نیست.
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
286 بازدید
حل مشکل اضافه کردن اندیکاتور (AddOns) به نینجا تریدر 8
سلام هنگام اضافه کردن AddOnsخطای زیر نمایش داده می شود.چطور میشه مرتفع کرد این خطا را؟
پشتیبانی فنی رضا مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
284 بازدید
دریافت دیتا ریتمیک بدون فیلتر شکن با تغییر dns و آیپی برای نینجا تریدر 8.22 دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ
سلام و عرض ادب روز‌بخیرامکان دریافت دیتا بدون فیلتر شکن با این روشی که فرمودید (تغییر dns) روی‌نینجاتریدری که درحال حاضر نصب کردیم وحود داره؟ برای دریافت دیتای ریتمیک؟ اگر...
پشتیبانی فنی رضا ندیم‌آقایی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
161 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام برای فعال سازی نرم افزار درخواست لایسنس دارم.
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶