آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
403 بازدید
لایسنس نینجا
سلام وعرض ادب وقت بخیر من مجددا اقدام به نصب نینجا کردم لطفا لایسنس نینجا(فقط خود نینجا) رو مجدد تو سایت برام اپلود کنین ک بتونم مشابه اموزش پیش برم متشکر.
پشتیبانی فنی کاظم فرجی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
181 بازدید
اوردر فلو تریدر من فقط یک شمع رو نمایش میده و با Reload هم مشکل حل نمیشه.
با سلام. اندیکاتور اوردر فلو تریدر من فقط شمع آخر رو نمایش میده و با Reload کردن هم مشکل حل نمیشه. ضمنا موقع Remove  کردن یک اندیکاتور یا برنامه یه...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
286 بازدید
پشتیبانی فنی کاظم فرجی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
213 بازدید
ninja
سلام مهندس بنده خسته شدم بس که حذف و نصب کردم نینجا رو الان حدود یک ماه که تلاش میکنم از نینجا استفاده کنم ولی نمیشهبعد از run کردن برنامه...
پشتیبانی فنی میثم صفر 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
408 بازدید
مشکل dt tape
سلام خسته نباشید tap دیسکو من به صورت اوتومات بالا نمیمونه و اوردر های جدید رو نشون نمیده و هی باید با سکرول موس ببرم بالا مشکل کجا هست و...
پشتیبانی فنی اریک آواساپیان 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
474 بازدید
گیر کردن چارت ها در حالت loading
با سلام و احترامطبق تصویر ارسالی ملاحظه بفرمایید :- کانکشن ریتمیک سبز است- تاریخ سیستم میلادی است و  تاریخ قراداد 6E من هم منقضی نشده است- پچر 14 روزه نرم...
پشتیبانی فنی مجید علی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
298 بازدید
عدم نصب تمپلت فوت پرینت موقع فایل inport
سلام استاد موقع بار گزاری فایل این پیام رو میده اینپورت نمیشه
پشتیبانی فنی علی قاسمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
334 بازدید
ارور عدم دریافت دیتا
بعد از نصب با این ارور مواجه میشم .ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی الیاس مزاریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
526 بازدید
پیوت
با سلام. خواستم بدونم پیوت ها بر چه اساس محاسبه می شوند؟
پشتیبانی فنی حامی ولی پور 1 سال پیش
0 امتیاز
6 پاسخ
635 بازدید
مشکل پچر ریتمیک
سلام. پچر ریتمیک من icf market rithmic patch_protected از کار افتاده و مجددا صفحه ابتدایی ورود نام و لایسنس رو میاره در حالی که قبلا کار میکرد. آیا این طبیعیه؟
پشتیبانی فنی اردشیر قاسمی یگانه 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
426 بازدید
گرفتن دیتای ریتمیک
با سلام و عرض ادبمن با روشی که قبلا فرمودید مشکلم در اتصال به دیتای ریتمیک حل شد و با VPN adguard هم اتصالم انجام میشد. اخیرا دوباره مشکل اتصال...
پشتیبانی فنی مجید یادگارنیا 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
536 بازدید
تازه لایسنس وارد کردم اما دیتا ندارم
من تازه لایسنس وارد کردم اما دیتا ندارم ریتمیک نمیاد باید چه کنم؟؟  فیلتر شکنم ندارم متاسفانه اگه نیازه داره اونم توضیح بدید که چه فیلتر شکنی نیازه؟؟
پشتیبانی فنی علی رضا حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
410 بازدید
اولین پروجکشن روشن بود هنگام نصب
اولین پروجکشن خود سیستم روشن شده بود هنگام نصب پچ ریتمیک و r trader  آیا مشکلی پیش میاد؟؟
0 امتیاز
1 پاسخ
275 بازدید
آیا دیتایCQJ و دمو پیش نیازه دیتای ریتمیک است؟
درود  من نینجارو نثب کردم حتما باید حساب دمو و فعال سازی کنم بعد ریتمیک مثل آموزش یا میتوان بدون فعال سازی   CQJ فقط درخاست ریتمیک داشت و با ریتمیک به...
0 امتیاز
3 پاسخ
235 بازدید
error
سلام دوباره این خطا به چه معناست
0 امتیاز
1 پاسخ
247 بازدید
license
سلام دارم نینجا رو دوباره نصب میکنم میشه فایل لایسنس (فقط لایسنس) رو برام دوباره ارسال کنیدممنون
0 امتیاز
1 پاسخ
236 بازدید
rithm license
با سلام icf market rithmic patch بنده کار نمی کندبنده ماه ها از نینجا استفاده میکردم اما الان بعد از کلیک روی ایکون یاد شده هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ...
0 امتیاز
2 پاسخ
237 بازدید
ninja
سلام بنده روی ایکون نینجا کلید میکنم و برنامه بالا نمی آید و ارور license میدهد.متن ارورninja trader is having problems connecting to its license server
0 امتیاز
1 پاسخ
428 بازدید
ارور لایسنس در نصب و ورود به نینجا
با سلام من اکانت دمو ثبت کردم و از cqg یوزر نیم و پسورد دریافت کردم به دلیل اینکه چهارده روز قبلی تمام شده بود ولی در دریافت امانت جدید در...
پشتیبانی فنی اسماعیل رضایی 2 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶
پویا جراح پور ۱۴۰۳/۷/۲۸