آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
532 بازدید
نسخهپولی نینجاتریدر
سلام من طبق اموزش نینجارواز سایت icfدانلودکردم، اما این نسخه پولی هست لازم به ذکر است که قبلا مشکلی نداشتم و مراحل نصب رو کامل انجام داده بودم . در نصب...
پشتیبانی فنی رضا زارع عبداللهی 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
339 بازدید
spot player
باسلام بعد از محدود کردن اینترنت هیچ فایل آبدیتی برایاینجانب نیامده است میشه بفرمایید چگونه اخرین کلیب های بروز رو مشاهده کنم؟
پشتیبانی فنی میثم صفر 2 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
283 بازدید
rytmic patch
با عرض سلام و خسته نباشید به دلیل قطعی اینترنت این چند هفته اخیر rytmic patch بنده از کار افتاده و نمی توانم دوباره از آن استفاده کنم 
پشتیبانی فنی میثم صفر 2 سال پیش
1 امتیاز
2 پاسخ
424 بازدید
تفاوت در چارت نینجا و سایر پلتفرم ها
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم دلیل تفاوت خیلی زیاد این دو چارت که کندل کاملا متفاوت بسته شده چیست؟در چارت یورو هم همچین تفاوت هایی بوجود میاد...
پشتیبانی فنی سهند سید کاظمی 2 سال پیش
-1 امتیاز
2 پاسخ
370 بازدید
GL Bridge
با عرض سلام و ارادت   نرم افزار بریج  را وقتی در  اینسترومنت  S&P  اجرا میکنم  معاملات در  متا تریدر  اجرا نمیشود ولی این مشکل در مورد  کارنسی ها وجود ندارد  
پشتیبانی فنی بهزاد سپه پور 2 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
544 بازدید
فوت پرینت مقدار منفی در سمت ASK
با سلام، من از ادز آن فوت پرینت استفاده کردم مقدار منفی توی سمت ASK به من نشون می ده دلیلش چی هست من جایی چیزی رو درست نصب نکردم؟
پشتیبانی فنی آرش 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
foot print
با سلام و عرض خسته نباشید ضمن تشکر از سایت خوبتون و آموزشهاتون. می خواستم بدون برای foot print توی ninjatrader برای کاربر free محصولی دارید؟
پشتیبانی فنی آرش 2 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
548 بازدید
لایسنس nt8
سلاممن از دانشجویان قدیم هستم و طبق فرمایشتون فیلم جدید برا نصب را دیدم و انجام دادم. ولی در اتصال به ریتمیک، علیرغم عملکرد خوب VPS ام، ارور میدهد که...
پشتیبانی فنی محمد حسین افخمی ستوده 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
925 بازدید
پشتیبانی فنی رضا زارع عبداللهی 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
816 بازدید
مشکل اتصال
دلیل ارور پایین؟
پشتیبانی فنی رضا زارعی 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
1,684 بازدید
در مورد ریتمیک
وقتی PATCHERریتمیک جدید میزنم جدول لایسنس جدید را نمیاورد به مرحله بعدی میرود که همان صفحه استارت دیتا ریتمیک است
پشتیبانی فنی محمدهادی عندلیب 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
1,438 بازدید
سلام برای لایسنس جدید ریتمیک برای نصب جدید چکار باید کرد
برای نصب لایسنس جدید ریتمیک  چطور باید نصب شودریتمیک قبلی را هم انیستال کردم
پشتیبانی فنی محمدهادی عندلیب 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
985 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ
2,538 بازدید
عدم اجرای نینجا تریدر و دیتای ریتمیک
با سلام و احترامنینجا تریدر اینجانب کلا کار نمکیکند. لطفاً راهنمایی بفرمایید.با تشکر
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
3,032 بازدید
مشکل متصل نشدن به دیتای ریتمیک
با سلام با توجه به اینکه دیتای ریتمیک هنوز 2 روز از 14 روزش نگذشته است خطای توی تصویر را می دهد آیا به مشکل  اینترنت سراسری ارتباط دارد و...
پشتیبانی فنی مجید علی زاده 2 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
1,915 بازدید
عدم اجرای پچر ریتمیک
با سلام هنگام اجرای پچر خطای توی تصویر می آید . لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم
پشتیبانی فنی مجید علی زاده 2 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
1,726 بازدید
مشکل جدید در اتصال به دیتای ریتمیک
با سلام و عرض ادبمشکل قبلب با راهنمایی شما حل شد و من به دیتای ریتمیک متصل شدم ولی امروز که خواستم به دیتای ریتمیک وصل بشم با ارور زیر...
پشتیبانی فنی مجید یادگارنیا 2 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
2,233 بازدید
پشتیبانی فنی امیر امینی 2 سال پیش
2 امتیاز
1 پاسخ
1,485 بازدید
کانکشن پراکسی در نینجا
سلام میشه لطفا راهنمایی بفرمایید از کدوم قسمت نینجا باید مشخصات پراکسی خودمون رو وارد کنیم ؟ اینجوری راه فراری داریم از سرعت و قطعی نت در ایران
پشتیبانی فنی رضا زارعی 2 سال پیش
3 امتیاز
1 پاسخ
2,380 بازدید
وی پی ان برای کانکشن دیتای ریتمیک
سلام ، دوستان برای دیتای ریتمیک از چه وی پی انی استفاده میکنید؟؟ پولی یا رایگان ؟ کدومشون اتصالش بهتر هست و قطعی نداره ممنون میشم اطلاع رسانی کنید ....
پشتیبانی فنی حسین روزبه 2 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶
پویا جراح پور ۱۴۰۳/۷/۲۸