آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
77 بازدید
نحوه دریافت لایسنس بعد از تعویض ویندوز به شکلی است؟
سلام عرض ادب و وقت بخیر من می‌خواستم ویندوز عوض کنم چه چیزهایی رو نیاز هست بکاپ بگیرم تا زیاد مزاحم پشتیبانی نشم بعدش و اینکه ویندوز ۱۱ مشکلی هست...
پشتیبانی فنی هادی کفاش پناه 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
راهنمایی فعال سازی نرم افزار نینجا تریدر 8 با گرافیک جدید سایت
سلام وقتتون بخیر در رابطه با فعال سازی نینجا سوال داشتماین سایت ابدیت شده ولی اموزشاتون بزای چندسال پیشهمن وقتی میخوام درخواست کد لاینسس برای راه اندازیه نینجا بدمبجای یکی...
پشتیبانی فنی رضا بهروزپور 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
31 بازدید
غیر فعال شدن بخش اندیکاتور ها در نینجا تریدر 8 به دلیل ارور لایسنس
سلام ودرود چند روزی هستش که میخوام وارد اندیکاتور ها بشم ولی با این پیغام مواجه میشم لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی ادریس بایزیدی 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
26 بازدید
چرا ماشین کدها در نرم افزار کپی ترید بریج تغییر کرده؟
درود و عرض ادب من قبل از اینکه دوره هارو بیام دوسال پیش نرم افزار جی ال بریج خریداری کرده بودم و استفاده میکردم الان مجدد خواستم نصب کنم لایسنس...
پشتیبانی فنی مهری شجاعی 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
23 بازدید
مشکل حرکت کندل ها در ایسنترومنت های 6E و 6B
سلام از صبح امروز کندلهای فیوچرز 6e و6b نمایش داده نمیشه و فریز شده هست در تایم اند سلز لیست اردرها میاد و حرکت داره روی بقیه نمادهای فیوچرز این...
پشتیبانی فنی مهرداد 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
43 بازدید
تغییرات در چارت های نینجا تریدر 8 را چطوری ذخیره کنیم؟
سلام وقت بخیر چطوری باید تغییرات داخل نینجا تربدر سیو کنبم ممنون میشم راهنمایی کنیدبه طور مثال اون خط خطوطی که میکشیم میخوایم سیو شه دفعه بعد که باز کردیم...
پشتیبانی فنی امیر حسین قلی زاده 3 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
89 بازدید
ارور لایسنس هنگام باز کزدن قسمت اندیکاتور نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام وقت بخیر لایسنس من فعال است دانلود میکنم و طبق اموزش ها وارد میکنم بعد دوباره میخوام وارد بشم اول تایید اینکه لایسنس را قبول کرده میاد بعد پیام...
پشتیبانی فنی معزالدین نخل بند یزدی 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
36 بازدید
اکسپایرت شدن لایسنس نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ حرفه ای
لطفا لایسنس جدید نینجا رو برای من ارسال کنید . ممنوناکسپایرت شدن لایسنس نینجا و ارورو ان 
پشتیبانی فنی مجید حداد 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
39 بازدید
ارور لایسنس اسپات پلیر ارور بعد از تعویض هارد
سلام وقت بخیر بعد از تعویض هارد اسپات پلیر را دوباره نصب کردم و از همون لایسنس قبلی استفاده کردم ولی متاسفانه کار نمیکنه و ارور میدهراهنمایی بفرمایید ممنون میشم
0 امتیاز
3 پاسخ
40 بازدید
حل ارور login failed please contact administaror برای گرفتن ریتیمیک 30 روزه R Trader
با عرض سلام و احترامبنده چند روزه سعی میکنم به اکانت ریتمیک (دورمن) وصل بشم موفق نمیشم. کل سوالات مشابه رو دیدم و راه کارهای ارائه شده توسط تیم پشتیبانی(استفاده...
پشتیبانی فنی رضا میرزایی 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
66 بازدید
خطای نصب پکیج اختصاصی ICF MARKET ورژن V1
با سلام و احتزام؛نینجا را مجددا نصب کردم ومطابق راهنما قصد نصب ICF-Volume-Package-V1 را داشتم که ایراد لایسنس را گرفت. لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 3 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
75 بازدید
نحوه فعال کردن نینجاتریدر 8 و اسپات پلیر بعد از تعویض هارد چگونه است؟
هارد من مشکل داشت تعویض کردم و دوباره برای اینکه بتونم نینجاتریدر و اسپات پلیر را داشته باشم چکار باید انجام بدهم ؟ راهنمایی میفرمایید ؟همین چند روز پیش سوال...
0 امتیاز
1 پاسخ
54 بازدید
حل مشکل ارور لایسنس نینجاتریدر 8 سیستم دوم آموزش ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام و عرض ادب نینجاتریدر سیستم دومم ارور لایسنس میده و وارد برنامه نمیشود ممنون میشم رسیدگی کنید
پشتیبانی فنی وحید جهانگیر 3 ماه قبل
0 امتیاز
9 پاسخ
161 بازدید
حل ارور something went wrong موقع پر کردن فرم دیتا ریتمیک رایگان
سلام وقت بخیر امروز هر چقدر تلاش کردم برای دریافت دیتای ریتمیک ارور خالی بودن باکس ورودی اطلاعات میداد چیکار کنم ؟
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر 8 بعد از باز شدن ورک اسپیس ها
درود، وقت بخیرمن مشکلی با نینجا دارمکه بعد از باز کردن بلافاصله بسته میشهریپیر ، ری استارت هم کردم و اپدیتی انجام ندادمراه حلی دارید براش؟
پشتیبانی فنی مهران هوشمند 3 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
87 بازدید
اخطار لایسنس در نینجا تریدر 8 دارم و فایل لایسنس قبلی از کار افتاده است
با سلاماخطار لایسنس در نینجا تریدر دارم و فایل قبلی از کار افتاده است لطفا فایل جدید بفرستین
پشتیبانی فنی حمید ایری 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
43 بازدید
در خواست لایسنس نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم بعد از تغییر ویندوز
با سلامبا توجه به مشکلات نینجا بر روی سیستم دومم ناگزیر از نصب دوباره ویندوز شدم که با توجه به تغییر ویندوز از 11 به 10 لایسنس قبلی را نمیشناسد...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 3 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
55 بازدید
مشکل لایسنس نینجا تریدر 8 بعد از نصب ربات سیگنال اختصاصی icf market
سلام وقتتون بخیر من یک مشکل با نصب ربات سیگنال واسم پیش امده اول اینکه خطای لایسنس نرم افزار را موقع باز کردن اندیکاتورها دریافت میکنم.بعد کپی دوباره لایسنس توی...
پشتیبانی فنی عباس خدامرادی 3 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
55 بازدید
روند درخواست لایسنس بعد از تعویض هارد یا خراب شدن هارد در icf market چگونه است؟
سلام وقت بخیرهارد کامپیوتر من خراب شده باید هارد جدید نصب کنم اکانت من روی کامپیوترپاک میشه البته الان هم با یک کامپیوتر دیگه دارم درخواست میدم و بعدا دوباره...
0 امتیاز
1 پاسخ
50 بازدید
عدم اتصال به اکانت ریتمیک به دلیل ارور ( logon failed)
با عرض سلام و احترامبنده چند روزه سعی میکنم به اکانت ریتمیک وصل بشم موفق نمیشم. کل سوالات مشابه رو دیدم و راه کارهای ارائه شده توسط تیم پشتیبانی رو...
پشتیبانی فنی مهدی شجاع زاده 3 ماه قبل
سوالات مرتبط
احسان شیروانیان ۱۴۰۱/۱۲/۹
سعید اسکندری ۱۴۰۱/۱۲/۹
مجتبی نصرتی ۱۴۰۱/۱۲/۹
محمد زندی ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
محمد حسن زاده ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
عارف سید موسوی ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
آرمین تقی زادگان طهرانی ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
عارف سید موسوی ۱۴۰۱/۱۲/۱۱