آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
2 پاسخ
73 بازدید
اتمام لایسنس نینجا تریدر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
ارور اتمام لایسنس                                                       ...
پشتیبانی فنی سید علی داودی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
38 بازدید
مشکل لود نشدن اندیکاتور icf-vf در سیستم دوم
سلام وقت شما بخیر جناب مهرشاد عزیز icf-vf سیستم دوم من بالا نمیاد یعنی باز میشه ولی آیکون تنظیماتش رو که میزنم باز نمیشه و هیچ اطلاعاتی بالا نمیاد اگه...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
حل ارور contacting server سایت دریافت دیتا ریتمیک رایگان
سلام  من چند روز است سعی می کنم دیتای رتمیک بگیرم اما سایت اجازه نمی دهد چندین با طبق اموزشهای ایستاد پیش رفتم متاسفانه نشد . همچنین از راهنمایی که...
پشتیبانی فنی محمد حیدری 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
64 بازدید
وصل نشدن دیتا ریتمیک به دلیل ارور login failed
سلام  من طبق فیلم اموزشی قسمت دو و سه پیش رفتم ولی دیتای رتمیک من وصل نمی شود چند بار هم پچر پرو را هم از سر نصب کردم ولی...
0 امتیاز
1 پاسخ
52 بازدید
پشتیبان ادونزهای اختصاصی آکادمی icf market دقیقا کجاست؟
با سلام و درود  پکیج نرم افزاری که مربوط به آکادمیicf بودند. مدتی است که کار نمی کنند . در ضمن ورژن دو می باشند و لاسنس ها را کپی...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
32 بازدید
درخواست آپدیت پروفایل شخصی بعد از بروزرسانی سایت icf market
درود بر شما ، پروفایل بنده بعد از تغییر سایت، لایسنسها و نرم افزارها موجود نیست مثلا لایسنس آی سی اف و یا خود نینجا یا اسپات پلیر موجود نیست...
پشتیبانی فنی امیرعلیزاده 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
مشکل خطای لایسنس نینجا تریدر ورژن 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام وقت بخیر هنگام باز کردن پنجره اندیکاتور در نرم افزار نینجا تریدر ۸ با خطای لایسنس  مواجه میشم. و یه مشکل دیگه این که الان که میخام پیام رو...
پشتیبانی فنی افشین عامری 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
72 بازدید
ارور لاگین فیلد مای ریتمیک نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ حرفه ای
....................................درود و احترام........................................ با کانکت شده این ارور پدیدار می شود لطفا با توجه به عکس پیوستی راهنمایی بفرمایید.................................................................................
پشتیبانی فنی سعدالله داودی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
41 بازدید
درخواست لایسنس جدید اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
با سلام با توجه به مشکل سخت افزاری سیستم قبلی برای سیستمی که نرم افزار اسپات پلیر دوره پیشرفته دارم ممنون میشم کد جدید برای دستگاه جدید برام ارسال کنید. ...
پشتیبانی فنی کاوه برگی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
48 بازدید
آیا نصب و استفاده از نینجا تریدر 8 روی ویندوز 11 امکان پذیر نیست؟
سلام به دلیل داشتن کامپیوتر قدیمی که جواب گوی این برنامه های ولییوم تردیتگ نبود من یک کامپیوتر جدید تهیه کردم و بعد از دیدن قسمت اول اموزشها متوجه شدم...
0 امتیاز
1 پاسخ
43 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 سیستم همزمان فعال با سیستم اول
سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم می تونم در خواست یک لایسنس دیگه برای نینجا تریدر بدم تا برنامه رو روی لبتاپ دوستم هم نصب کنم چون هزینه دوره رو...
پشتیبانی فنی عارف پیری 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
39 بازدید
چرا من به ویدیوهای جلسات رفع اشکال دوره 9 دسترسی ندارم؟
سلام،برخی از جلسات آخر در spotlayerنشان داده نمیشود(کمرنگ افتاده)و خطای «دسترسی به این مطلب توسط مدرس غیر فعال شده است.برای اطلاعات بیشتر با ایشان تماس بگیرید»را میدهد.
پشتیبانی فنی حامد شکری 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
38 بازدید
درخواست خرید اندیکاتور تایم فریم 1 دقیقه icf-vf برای دانشجویان دوره های قبل
سلام پشتیبان محترم من از دانشجویان دوره هشت هستم .من قبلا نرم افزار icf-vf رو نخریدم الان خیلی وقته منتظرم این نرم افزار رو تهیه کنم ولی آکادمی انگار از...
پشتیبانی فنی علی علیزاده 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
41 بازدید
ادونز T&S پکیج اختصاصی icf market کار نمیکند راهنمایی می کنید؟
درود بر شما ادونز T & S در پکیج نرم افزاری واسه من بالا میاد ولی هیچ فعالیتی ندارد و عدد در اون به نمایش داده نمیشه. ممنون میشم راهنمایی...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
53 بازدید
حل مشکل بسته شده خودکار نینجا تریدر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای پس از نصب لایسنس
سلام من بعد از نصب لایسنس dat در قست custom برای اجرای اندیکاتور چارت. وارد نینجا میشم ولی بعد از اینکه  چارت رو باز میکنم و وارد قسمت اندیکاتور میشم...
پشتیبانی فنی علی ضمیری 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
107 بازدید
بسته شدن نینجا بلافاصله بعد از باز شدن چارت تایم فریم 1 دقیقه نینجا تریدر ورژن 8
با سلام امروز این ارور برای من میاد و نینجا در هنگام باز کردن بسته میشه.                             ...
پشتیبانی فنی ولی قنبرزاده 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
95 بازدید
پاک شدن نرم افزار icf market در پلتفرم تحلیل و ترید فارکس و فیوچرز نینجا تریدر 8
سلام - با هر بار ورود و خروج از نینجا همه تمپهای من از بین میره یعنی نرم افزار ای سی اف در اندیکاتور نیست و دوباره باید درستش کنم...
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 4 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
1,279 بازدید
حل ارور login failed سایت دیتا رایگان ریتمیک نینجا تریدر 8
سلام و عرض ادب   الان حدودا 4 روز هست که من نمی تونم تو سایت ریتمیک اکانت 14 روزه ایجاد کنم و ارور login faild میده لطفا راهنمایی بفر مایید
پشتیبانی فنی میثم ابری زنگ آباد 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار کپی ترید GL- Bridge
با سلام  میخواستم    GL- Bridge را نصب کنم  در پروفایلم بخش  لایسنس این نرم افزار هنوز در حال بررسی زده  و  ماشین کد ثبت شده نیز با ماشین کدی...
پشتیبانی فنی بهزاد سپه پور 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
95 بازدید
اندیکاتور ICF-VF از کار افتاده راه حل چیست؟
سلام هنگام اضافه کردن اندیکاتور icf_volumefilter 4.2 نینجاتریدر قطع میشه و اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم.مشکل کجاست؟ممنونم ضمنا هر اندیکاتوری که باز میکنم نینجا قطع میشه .فقط میتونم چارت بدون...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 4 ماه قبل
سوالات مرتبط
توحید احمدپور ۱۴۰۱/۱۲/۱۹
امیر احمد لک زاده ۱۴۰۱/۱۲/۲۱
امیر احمد لک زاده ۱۴۰۱/۱۲/۲۱
داریوش رشیدی ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
پرویز ناظری ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
داریوش رشیدی ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
مهرداد مهدیون ۱۴۰۱/۱۲/۲۲
محمد خدادادی ۱۴۰۱/۱۲/۲۳
نیما رامیان ۱۴۰۱/۱۲/۲۳
محمد زندی ۱۴۰۱/۱۲/۲۴