آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
95 بازدید
اندیکاتور ICF-VF از کار افتاده راه حل چیست؟
سلام هنگام اضافه کردن اندیکاتور icf_volumefilter 4.2 نینجاتریدر قطع میشه و اصلا نمیتونم ازش استفاده کنم.مشکل کجاست؟ممنونم ضمنا هر اندیکاتوری که باز میکنم نینجا قطع میشه .فقط میتونم چارت بدون...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
100 بازدید
چرا چارت ها حتی بعد از آپدیت کردن قراردادها لود نمیشن؟
با سلام و احترام  دیتا جدید 15 روزه از ریتمیک میگیرم و کانکشنم هم اوکی شده ولی چلرت ها علی رغم rollover کردن دیده نمیشن     
پشتیبانی فنی امیرحسین بازوند 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
57 بازدید
حل ارور لایسنس در تب اندیکاتور ها پلتفرم تحلیل با دیتا لول 2 NT8
سلام روی تب اندیکاتور که میزنم پیام لایسنس میاد. دلیلش چیه؟ و چطور میتونم برطرف کنم؟  ممنونم از شما برای اینکه حداقل 160 کارکتر بشه سپاس فراوان و بیکران از...
پشتیبانی فنی مصطفی جمالی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
عدم دسترسی به سایت دیتا رایگان لول 2 ریتمیک
سلام بنده برای دریافت دیتای ریتمیک باارور مواجه میشم ونمیتونم وارد سایت ریتمیک بشم در ضمن از دورمن هم تا حالا نتونستم دیتا بگیرم ودر مرحله آرتریدر استوپ میکنه وادامه...
پشتیبانی فنی علی علیزاده 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
54 بازدید
حل ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
با عرض سلام احترام خدمات تیم پشتیبانی icf market  من وقتی میخوام از اندیکاتور استفاده کنم ارور میده ارور لایسنس میده ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی امیر حسین قلی زاده 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
148 بازدید
مشکل اتصال دیتا رایگان ریتمیک نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام من با ادرس جدید برای دیتا ریتمیک ثبت نام کردم ولی خطایی که در تصویر ارسال کردم رو میده . ممکنه راهنمایی بفرمایید           ...
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
47 بازدید
حل مشکل عدم دسترسی به جلسات رفع اشکال دوره نهم ولوم تریدینگ
با سلام و احترام در نرم افزار Spot player --> در دوره پیشرفته آموزش ولوم تریدینگ --> در بخش چهارم --> از درس 94 تا آخر برای من غیر فعال...
پشتیبانی فنی معین کاتب نیا 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
حل مشکل اجرا نشدن نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام و عرض ادب خدمت پشتیبانان گرامی نرم افزار نینجا تریدر 8.0 بدون هیچ گونه پیام خطا، Run نمی شود. این در حالیست که قبلاً نرم افزار اجرا شده...
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
51 بازدید
جدید ترین لینک پلی لیست آموزش فارکس کانال یوتیوب آکادمی ICF MARKET
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما اساتید محترم . محمد حیدری هستم چند مدتی است با پیج شما در یوتیوب اشنا شدم و دارم اموزشها را دنبال می...
پشتیبانی فنی محمد حیدری 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
68 بازدید
حل مشکل عوض شدن ماشین کد پروگرام نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام،بنده ویندوزم رو عوض کردم و وقتی گزینه اندیکاتور رو میزدم کلا نینجا بسته میشد و اعلام خرابی هم کردم پشتیبانی در پاسخ گفت ریستارت کن  که باز هم درست...
پشتیبانی فنی حامد شکری 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
40 بازدید
حل مشکل بسته شدن نینجا تریدر 8 با زدن گزینه indicator
سلام،من ویندوزم رو عوض کردم و کلیه نرم افزارها رو نصب کردم وقتی گزینه indicatorرو میزنم نینجا خود به خود بسته میشه (من سوالات مشابه را نگاه کردم که به...
پشتیبانی فنی حامد شکری 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
95 بازدید
علت ارور نا موفق بودن پچر دیتا ریتمیک چیست ؟
سلام وقت بخیر  من دیتای جدید از ریتمیک میخوام بگیرم ولی پچر دیتا برای ریتمیک کار نمیکنه و نا موفق میزنه ولی باز  دیتای ریتمیک رو  هم گرفتم ولی  کار...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
62 بازدید
بخش مالی پکیج نرم افزارهای اختصاصی ولوم تریدینگ آکادمی ICF Market در پروفایل من فعال نیست!
با عرض سلام و خسته نباشیدبخش واریز اقساط پکیج نرم افزارهای اختصاصی ولوم تریدینگ آکادمی ICF Market برای من موجود نیست                   ...
پشتیبانی فنی قاسم غلامی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
49 بازدید
مشکل کانکت شدن نینجا تریدر 8 به دیتا ریتمیک رایگان
باعرض سلام و خسته نباشید  من بعد ازدریافت رمز عبور از سایت ریتمیک طبق دستور عمل جدید  ایمیل و رمز عبور رو توی نیجا وارد میکنم ولی همچنین چراغ نینجا...
پشتیبانی فنی عليرضا جعفري پيروزيان 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
129 بازدید
درخواست ریست کردن لایسنس spotplayer دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام وقت بخیر من سیستمم رو عوض کردم ممنون میشم لایسنسم spotplayer را ریست کنید تا با سیستم جدید بیام بالا لازم به ذکر است لایسنس فعلی من مک هست...
پشتیبانی فنی سلیمان رحیمی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
72 بازدید
آیا با تعویض گرافیک باید لایسنس جدید دریافت کنم؟
سلام عرض ادب و اخترام خدمت شما من 2 تا کارت گرافیک دارم و 4 تا تصویر ازشون گرفتم بنا یه دلایلی میخوام 2 تصویر اضافه کنم ینی 6 تصویر...
پشتیبانی فنی علی نایینی 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
51 بازدید
حل مشکل اجرا نشدن ICF_FootPrint در بعضی اینسترومنت ها
سلام وقت بخیر فوت پرینت من (ICF_FootPrint) در اینترومنت های GC و 6E و 6B از کار افتاده و عددی و هیچ چیزی نمایش نمیده و در نوار بالای صفحه...
پشتیبانی فنی سید سعید روانان 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
38 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر وقتی روی گزینه اندیکاتور کلیک می کنم!
با سلام وقتی روی گزینه  indicators میروم .نینجا کامل بسته میشه.الان یک هفته هست این جوری شده . یک بار هم نینجا رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.اینو باید...
پشتیبانی فنی ملیحه محمودی 4 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
74 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام و احترام با کلیلک برروی قسمت اندیکاتورها خطای اکسپایر شدن لایسنس نینجا در سیستم اول اعلام می شود. مورد را در بات هم اعلام کردم ولی جواب دریافت...
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 4 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
73 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر 8 بعد از زدن دکمه اندیکاتورها
سلام من وقتی روی دکمه اندیکاتورها کلیک میکنم نینجام بسته میشه کلا   از پشتیبانی تلگرام پرسیدم گفتن درخواست لایسنس جدید برای icf vf  بدید
پشتیبانی فنی سالار اقبالی 4 ماه قبل
سوالات مرتبط
راضیه دیلم ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
هادی کفاش پناه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶
مجید چوخاچی زاده مقدم ۱۴۰۲/۱۲/۲۷
محسن آزاد ۱۴۰۲/۱۲/۲۸
سعید خدادادیان ۱۴۰۲/۱۲/۲۹
سیدداریوش افتخاری ۱۴۰۲/۱۲/۲۹
بهنام امیرجانی ۱۴۰۲/۱/۱
مسلم محمدنژاد ۱۴۰۲/۱/۲