آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
عدم اجرای درست نینجا تریدر 8 و دریافت ارور unhandled exception
با سلام و احترام .....زمان اجرای نینجا این خطا رو دریافت میکنم و نینجا بسته میشهممنون میشم راهنمایی بفرمایین
پشتیبانی فنی امیر زرندی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 و بسته شدن خودکار
unhandled exception: object reference not set to and instance of the objectاین ارور با کلیک روی نینجا ظاهر میشه و بلافاصله  برد نینجا می پره
پشتیبانی فنی سعدالله داودی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
عدم اجرای نرم افزار نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
دسنور : faild to verify license . Please try again in a few minutes
پشتیبانی فنی امیر احمد لک زاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
64 بازدید
غیر فعال شدن نینجا تریدر ورژن 8.22.02 بدون فیلتر شکن
سلام وقت بخیر از امروز به یک باره نینجا کلا قطع شده خودش از نرم افزار می پره بیرون ! نمی دونم باید چیکار کنم ؟
پشتیبانی فنی amir nnnikki 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
108 بازدید
مشکل لایسنس در نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام برای حل این مشکل باید چیگار کنم؟
پشتیبانی فنی علی نایینی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
ارور لایسنس نینجا و خارج شدن از برنامه Ninjatrader 8
سلام و عرض ادب/نینجا تریدرم قبلا وصل بوده و دیتا میگرفتم الان دو روزی هست که میرم داخل با ارور لایسنس مواجه شده و از برنامه خارج میشه و مولتی...
پشتیبانی فنی علی اکبر صادقی آرانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
ارور لایسنس هنگام باز کردن نینجا تریدر؛ یکی از بهترین پلتفرم های آموزش ولوم تریدینگ
سلام نینجا باز میکنم اوا ارور لایسنس میده بعد باز میشه و یه ارور دیگه میده و کلا برنامه بسته میشه  سوال دوم اندیکاتور icfvf از کجا دانلود کنمسوال بعدی اینکه...
پشتیبانی فنی میثم دستجردی 7 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
105 بازدید
ارور لایسنس در باز کردن نینجاتریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
با سلام نینجا تریدر من این پیغام را می دهد  ممنون میشم راهنمایی بفرماییدیکی از دوستان گفت dns رو ریست کن ولی باز درست نشد
پشتیبانی فنی احسان معارف 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
کمک در مورد نصب نینجا تریدر 8 که با ارور failed to verify license
من از روی ویدیوی آموزشی دوره تخصصی پیش رفتم و تمام مراحل رو اجرا کردماما زمانی که استاد میگه نینجا رو باز میکنیم برای من ارور میده failed to verify license....
پشتیبانی فنی شهرزاد ابوالحسنی بصیری 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
109 بازدید
درخواست انتقال تمامی لایسنس های نرم افزار دوره تخصصی ولوم تریدینگ
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیر پشتیبانیمتاسفانه من به دلیل مستهلک شدن سیستم شماره یکم مجبور به تعویض این سیستم شدم که روی این سیستمنینجا تریدر و ICF-VF...
پشتیبانی فنی محمد رضا سلطانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
81 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 بعد از نصب مجدد ویندوز
سلام خدا قوتبخاطر نصب مجدد ویندوز نیاز به لایسنس جدید دارم.1031-4CF4-8962-2C40-D7BC-6933-D7A0-A868 کد ماشین نینجا خدمت شمادرضمن نرم افزار icf-vf هم دارم... برای اون هم باید مجدد لایسنس بگیرم؟ممنون
پشتیبانی فنی محمد عنایتی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
328 بازدید
حل مشکل و ارور سراسری verify to license هنگام اجرای نینجا تریدر 8
هنگام ورود به نینجا تریدر با چنین اروری مواجه میشوم
پشتیبانی فنی حسین حاجی باقری 7 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
139 بازدید
تاخیر در باز شدن پنجره اندیکاتور در نینجا تریدر 8؛ بهترین پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ
سلام وقتتون بخیرزمانی که میخام پنجره اندیکاتور رو باز کنم با تاخیر ۳۰ ثانیه ای باز میشه مورد بعدی برنامه order flow trader رو باز میکنه با تاخیر ولی بعد...
پشتیبانی فنی افشین عامری 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
509 بازدید
ارور سایت ریتمیک برای ساخت اکانت جدید دیتا ریتمیک رایگان
سلام من اکانت ریتمیک 14 روزه ام تمام شده الان نینجا رو ریست کردم وارد شدم برای ساخت هم از طریق پچر وارد شدم هم از طریق لینکی ک در...
پشتیبانی فنی علیرضا خان اقایی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
170 بازدید
عدم نمایش چارت فوت پرینت اوردر فلو تریدر - order flow trader
خسته نباشید چارت اردرفلو تریدر رو همونطور ک استاد گفتن تنظیم کردم ولی چیزی برام بالا نمیاد راهنمایی کنید تشکر
پشتیبانی فنی علیرضا خان اقایی 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
عدم امکان دانلود فایل نصبی نینجا تریدر 8 و تمپلیت دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام. برای دانلود قایل نصبی نینجا و همینطور تمپلیت با خطای 504 مواجه میشوم. لطفا برای نحوه دانلود فایلها راهنمایی بفرمایید.با تشکر 
پشتیبانی فنی مسعود طوری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
62 بازدید
پیگیری جهت حل مشکل دانلود اندیکاتور ICF-VF
دروود خدمت شما و استاد عزیز خواستم بدونم مشکل دانلود نرم افزار اختصاصی هنوز بر طرف نشده ؟ هر کاری میکنم نرم افزار قبلی لود نمیشه تو تصویر هم فرستادم خدمتتون 
پشتیبانی فنی حسین منصوری 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
82 بازدید
درخواست دریافت لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای برای سیستم دوم
سلام من یه سیستم جدید خریدم می خواهم نینجا رو روی سیستمجدید نصب کنم و سیستم قدیم از مدار خارج بشود ولی اسپات  روی سیستم قدیم باقی بماند.لطفا راهنمای بفرماید
پشتیبانی فنی عليرضا جعفري پيروزيان 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
129 بازدید
حل مشکل ارور لایسنس نینجا تریدر 8 ورژن قدیمی
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ حرفه ای آکادمی icf market
پشتیبانی فنی محمدحسن لطف زمان 8 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
69 بازدید
نحوه دریافت لایسنس نرم افزار های دوره تخصصی بعد از اضافه کردن هارد ssd چگونه است؟
سلام وقت بخیرمن میخوام هارد ssd به کامپیوتر اضافه کنم (در حال حاضر با hhd هست) آیا باید لایسنس جدید بگیرم ؟ برای نرم افزار Icf vf هم باید اقدام...
پشتیبانی فنی حامد صابرتوکل 8 ماه قبل
سوالات مرتبط
خداکرم عبدللهی ۱۴۰۲/۶/۳۰
مهدی ملایی ساربانقلی ۱۴۰۲/۷/۳
محسن روانا ۱۴۰۲/۷/۴
abolfazlmaleki ۱۴۰۲/۷/۱۱
متین کریمزاده ۱۴۰۲/۷/۱۱
علی حسینی ۱۴۰۲/۷/۱۴
پرویز ناظری ۱۴۰۲/۷/۱۵