آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
درخواست دسترسی مجدد به اسپات پلیر به دلیل مشکل سخت افزار لپ تاپ
سلام لپ تاپ من مادر بردش سوخته و دسترسی به فیلم های آموزشی ندارم باید چکار کنم لایسنس جدید برام می‌فرستیدممنون
پشتیبانی فنی آرین وحیدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
مشکل دریافت دیتای ریتمیک رایگان در دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
باعرض سلام وخسته نباشیدمن در دریافت دیتایی ریتمیک err میده تصویرش را براتون ارسال کردمممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی عليرضا جعفري پيروزيان 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
81 بازدید
حل مشکل پاک شدن اندیکاتور های ams نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام متاسفانه امروز نینجام برنامه های مربئط به ams رو یافت نکرد ممنون میشم اگر لینک نصب نرم افزار رو لظف کنید
پشتیبانی فنی امین مژدهبخش 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
83 بازدید
درخواست کد ماشین نینجا تریدر 8 برای نصب روی سیستم جدید
باعرض سلاممن یه سیستم جدید تهیه کردم میخام فقط لاینس نینجا (نه اسپات پلیر)برای سیتم جدید بگیرملایسنس قدیمی نینجا روی هم حفظ بکنم کد ماشین جدید رو بفرستم مراحل انجام میشه...
پشتیبانی فنی عليرضا جعفري پيروزيان 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
168 بازدید
پشتیبانی فنی حسین شهریاری 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
67 بازدید
وقتی میخوام وارد اندیکاتور نینجا تریدر 8 بشم بهم این ارور رو میده
سلام ممنون میشم راهنمایی کنید باید چیکار کنم وقتی میخوام وارد قسمت نینجا بشم برنامه ارور میده و نینجا هنگ میکنه و بسته میشه
پشتیبانی فنی علی زرینه فرد 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
راهنمایی جهت حل ارور نصب اندیکاتور ICF-VF از طریق کنسول نینجا تریدر 8
سلام و عرض ادب/نرم افزار ARChartScroll رو میخوام نصب کنم با خطای داخل عکس مواجه شدم/محتویات پوشش رو داخل Indicators گذاشتم باز مشکلم حل نشد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.باتشکر
پشتیبانی فنی علی اکبر صادقی آرانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
62 بازدید
راهنمایی جهت نصب مجدد اندیکاتور ولوم ICF-VF نینجا تریدر 8
سلام و خسته نباشید/قبلا این نرم افزار رو طبق دستور انجام دادم و روی سیستمم نصب بوده و از آنجا که به دلیل مشکل نرم افزار بریج مجبور شدم نینجام...
پشتیبانی فنی علی اکبر صادقی آرانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
ارور لایسنس هنگام باز کردن نینجا تریدر8 پلتفرم آموزش ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام خسته نباشید.وقتی میخوام نینجا تریدر را باز کنم ارور میدهد..
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
214 بازدید
عدم امکان استفاده از نینجاتریدر 8 به دلیل ارور لایسنس هنگام ورود
با سلام احتراما پس از طی مراحل نصب نینجاتریدر، طبق فایل آموزشی مربوطه، مطابق عکسهای ارسالی پیغام خطا ظاهر میشود  و در نهایت کنسول نینجاتریدر8 باز میشود ، اما پس...
پشتیبانی فنی علی اصغر سامانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
59 بازدید
مشکل لایسنس اندیکاتور ICF-VF نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام وقت بخیرلایسنسicfvf من مشکل داره و طبق صحبت قبلی با پشتیبانی به من گفتن لایسنس جدید باید بگیرم با توجه به اینکه من پکیج کامل رو میخوام خریداری کنم...
پشتیبانی فنی محمد رضا کریم خانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
خطا هنگام ورود به پلتفرم ولوم تریدینگ نینجا تریدر 8
با سلام از روز گذشته نینجای من با مشکل مواجه شده و پیغامهایی که در عکس فرستادم رو میده.درضمن مشکل اینترنت و فیلترینگ ندارم چون ایران زندگی نمیکنم.دستورات DNS رو هم...
پشتیبانی فنی سید مرتضی حسینی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
106 بازدید
لایسنس نینجا تریدر سیستم اول در پروفایل من قرار ندارد!
عرض سلامبنده بعد از مدت طولانی حدود یکی دو سال دوباره قصد استفاده مجدد از نینجاتریدر رو دارم. سیستمم همون سیستم قبل هست و تا جایی که یادم هست ویندوزم...
پشتیبانی فنی سپهر اشتری 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
175 بازدید
خطا هنگام ورود به نینجا تریدر 8 دیتا ریتمیم رایگان
هنگام لود شدن نینجا تریدر و در همان ابتدا با خطای failed to verify license مواجه میشم.راه های زیادی امتحان کردم. لطفا کمک کنید.
پشتیبانی فنی امیر 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
103 بازدید
راهنمایی جهت توقف آپدیت شدن اتوماتیک نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
با درود خدمت شما متاسفانه نرم افزار نینجا من بعد از کانکت شدن به ایترنت و دریافت دیتا خودشون بدون اجازه آپدیت میکنه و متوجه میشه نرم افزار کرک شده و...
پشتیبانی فنی میثم بابائی 7 ماه قبل
0 امتیاز
8 پاسخ
234 بازدید
درخواست دریافت لایسنس تمامی نرم افزار های اختصاصی دوره ولوم تریدینگ حرفه ای به دلیل تعویض ویندوز
با عرض سلام خدمت تیم فنی بنده درخواست دریافت لایسنس های نینجا اسپات پلیر و ICFVF بعد از نصب ویندوز جدید را داشتم . با تشکر از وقتی میزارید
پشتیبانی فنی حسن بختیاری 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
232 بازدید
حل مشکل هنگام ورود به نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
وقتی نینجا رو باز میکنم با ارور های زیر مواجه میشوم . و وارد نینجا نمیشه . این ارور برای سیستم اول م هست . لطفا بفرمایین چطور برطرف میشه...
پشتیبانی فنی امین محمد بلالی 7 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
256 بازدید
بالا نیامدن نینجا تریدر 8 و حل مشکل خطای جدید
سلام خطای جدید در هنگام اجرای نینجا میاد و بالا نمیاد عکس رو هم پایین قرار میدم در ضمن اون سه روشipconfig/flushdnsipconfig/renewipconfig/registerdnsکه داخل گروه بخش مسائل فنی هم مطرح کردن...
پشتیبانی فنی حسین سرائی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
127 بازدید
اتصال به دیتا ریتمیک موفق اما اندیکاتور ها روی چارت فعال نمیشود!
سلامتا جمعه کاملا همچی اکی بود اما امروز چراغ دیتا سبز میشود اما اندیکاتورها بالا نمیاید و صفحه نینجا قفل میشود
پشتیبانی فنی سهیل مبرهن نیا 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
پشتیبانی فنی جوادمعدنی فاروجی 7 ماه قبل
سوالات مرتبط
میثم ابری زنگ آباد ۱۴۰۲/۶/۱۵
قاسم غلامی ۱۴۰۲/۶/۱۷
امین باورساد عبدالی ۱۴۰۲/۶/۲۰
امین محمد بلالی ۱۴۰۲/۶/۲۲
میثم حاجی قربان ۱۴۰۲/۶/۲۷
علی ذوالفقارزاده خراسانی ۱۴۰۲/۶/۲۷