آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
54 بازدید
ارور اتمام لایسنس نینجا تریدر 8 هنگام باز کردن بخش اندیکاتورها
سلام و وقت بخیر خدمت پشتیبانی فنی ارور اتمام لایسنس موقع کلیک کردن روی قسمت اندیکاتورها ممنون میشم برای لایسنس راهنمایی بفرمایین  
پشتیبانی فنی رامتین روغنی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
44 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر و اسپات پلیر برای سیستم دوم
سلام وقت بخیر  من به تازگی سیستم دوم خریداری کردم ولی در قسمت فعال سازی نمیتونم کد ماشین سیستم جدیدم رو وارد کنم اگر امکان داره برام فعال کنید  ممنون...
پشتیبانی فنی صلاح الدین عظمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
46 بازدید
حل ارور unhandled exception تایم اند سلز لیست اختصاصی ای سی اف
تایم اند سلز لیست اختصاصی ای سی اف  تو دوتا اینسترومنت از کار افتاده در حالی که تو بقیه کار میکنه  و همچنین دراوینگ تولز هم یه ارور میده بعد...
پشتیبانی فنی سید علی داودی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
36 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
سلام من روی سیستم دومم که در محل کارم قرار داده احتیاج به سریال دوم برای نرم افزار نینجا تریدر دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چگونه باید اقدام کنم 
پشتیبانی فنی نوید مهدیزاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
حل مشکل وصل نشدن اکانت ریتمیک سایت edge clear
سلام وقت بخیراکانت ریتمیتک بنده به پایان رسیده و با سایت ریتمیک 14 روزه ساختم ، سایتش ایمیل تاییده رو تایید نمی کنیداز طریق لینک جدید هم که سایت edge...
پشتیبانی فنی شایان آگین جونقانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
36 بازدید
درخواست دریافت نرم افزار کپی ترید جی ال بریج
سلام، لطفا برای دریافت نرم افزار جی ال بریج و نصب آن من را راهنمایی کنید.                               ...
پشتیبانی فنی حامد غفاری 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
54 بازدید
حل ارور unhandled exception نرم افزار R trader
سلام وقت بخیر آر تریدر     رو وقتی با  پچر ریست       میکنم       ارور             میده. تصویر          پایین..........................................................................................
پشتیبانی فنی رامین دشتی 5 ماه قبل
0 امتیاز
10 پاسخ
122 بازدید
مشکل در چارت یک دقیقه باز نکردن تمپلیت ها در نینجا تریدر 8
با سلام در چارت یک دقیقه من جزییات کندل و تنظیمات لازم نمیاد و فقط کندل ساده ظاهر میشه.وی پی ان واینترنتو بررسی کردم کاملا درسته حتی تمپلیت هم میندازم...
پشتیبانی فنی محمد عرفانیان 5 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
63 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
سلام وقت بخیر  میخواستم نینجا رو داخل سیستم دوم که جدیدا گرفتم فعال کنم، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با تشکر          
پشتیبانی فنی یوسف فاروقی 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
37 بازدید
ویدیو آموزشی نصب کپی ترید بریج در سایت جدید کجاست ؟
سلام وقت بخیر ممنون میشم فیلم آموزشی نصب بریدج بر روی متا تریدر 4و5 را برای بنده ارسال بفرمایید. هرچی تو سایت گشتم فیلمش نبود و تو یوتوب روش کار...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
27 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام وقت بخیر وقتی رو اندیکاتور کلیک میکنم نینجا خود به خود بسته میشه اگه امکانش هست لایسنس جدید برام بارگذاری کنید چند روزه نینجا ندارم عکس از ارور هم...
پشتیبانی فنی مجتبی ملک زاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
48 بازدید
کانکشن ریتمیک در نینجا تریدر 8 برای من فعال نیست!
با سلام خدمت شما  من از متا وی پی اس که معرفی کردین ، وی پی اس تهیه کردم اما وقتی وارد نرم افزار نینجا شدم وی پی اس آلمان...
پشتیبانی فنی پارسا بادپا 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
39 بازدید
حل ارور Activision error سرور mzpack
با سلام و خسته نباشید خمت بزرگواران تیم رفع اشکال  برای رفع این ارور چه اقدامی باید انجام داد؟ فایل در پبوست آپلود شده است. ممنونم از پاسخگویی
پشتیبانی فنی پارسا بادپا 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
35 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 پس از ساخت مجدد ریتمیک و ورود
سلام وقت بخیر. من با ارور لایسنس  key نینجا مواجه شدم.بفرمایید باید چه کنم. تازه هم اکانتی ریتمیک ساختم و ورود کردم. (این قسمت رو جهت پر شدن 160 کاراکتر...
پشتیبانی فنی هومن فخار 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
45 بازدید
آموزش فعال سازی تیک ریپلی در نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر تیک ریپلی برای من غیر فعال هست وقتی هم میخوام روشنش کنم به من ارور میده وفعال نمیشه لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پشتیبانی فنی کامران روحانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
27 بازدید
حل ارور used by another proccess موقع باز شدن نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر  من دو هفته پیش نرم افزار نینجا تریدرم هنگ کرد  از طریق تسک منیجر نرم افزار رو بستم و وقتی دوباره نرم افزار رو باز کردم این...
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
41 بازدید
باز نشدن چارت با اندیکاتورها در نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ اختصاصی
سلامنینجا تردر من برای اولین برای در طی 10 ماه به همچین مشکلی خورده.نینجا کانکت میشود ولی دیتاها فعال نمیشوند و چارت خام رو به من نشان میدهد. حتی فایل های...
پشتیبانی فنی یونس سروری 5 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
87 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم امکانش هست من یک لایسنس جدید داشته باشم برای سیستم کامپیوترم؟ سلام وقت بخیر میخواستم بدونم امکانش هست من یک لایسنس جدید داشته باشم برای...
پشتیبانی فنی کامران روحانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
56 بازدید
حل ارور لایسنس پکیج اندیکاتور اختصاصی ICF Market
سلام وقت بخیر من نینجا تریدر رو که باز میکنم ارور میده که لایسنس معتبر یافت نشد تازه پکیج هارو نصب کردم و درخواست لایسنس دادم ولی وصل نمیشه مسیر...
پشتیبانی فنی مجتبی ملک زاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
نرم افزار کپی ترید جی ال بریج در پروفایل من نیست!
سلامو درود  نرم افزار جی ال بریج رو من خرید کرده بودم با بروز رسانی سیستم در قسمت نرم افزار های من نیست باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پشتیبانی فنی محسن عرب بیگی 5 ماه قبل
سوالات مرتبط
محمد علی فرزین ۱۴۰۲/۱/۱۵
شاهد مظفری ۱۴۰۲/۱/۱۵
امیر رحیمی ۱۴۰۲/۱/۱۵
رضا مرادی ۱۴۰۲/۱/۱۵
شهاب یزدی زاده راوری ۱۴۰۲/۱/۱۶
محمدرضا دودی نیا ۱۴۰۲/۱/۱۶
سارا سادات موسوی ۱۴۰۲/۱/۱۶
امیرعلیزاده ۱۴۰۲/۱/۱۸
فرهاد وحدت نژاد ۱۴۰۲/۱/۱۸