آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
53 بازدید
حل ارور panic هنگام اتصال به دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
باعرض سلام خسته نباشید بنده وقتی پچیر ریتمیک میزنم موفق میزنه وریتمک وقتی درنیجا وارد میکنم وصل نمیشه و ارور چندبار حساب ریتمیک باز کردم  نمیدم مشکل ازچیه ممنون میشم راهنمایی...
پشتیبانی فنی رامین عظیمی ثانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
37 بازدید
درخواست ایجاد لایسنس جدید اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام و آرزوی سلامتی متاسفانه هارد سیستمی که دوره حرفه ای ولوم تریدینگ را در آن میدیدم سوخته و به دوره دسترسی ندارم، لطفا لایسنس قبلی را حذف کنید...
پشتیبانی فنی ژرژ منصور 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
71 بازدید
حل ارور مجاز نبودن تعداد دفعات مشاهده اسپات پلیر
بعد از وارد کردن لایسنس در اسپات پلیر ،ارور (مجاز نبودن تعداد دفعات مشاهده ) سیستم عاملم ویندوز هست میخواستم بدونم برای این مشکل چیکار کنم ، چطوری اونو برطرف...
پشتیبانی فنی امید کاشی حصاری 5 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
97 بازدید
حل مشکل بسته شدن نینجا تریدر با باز کردن اندیکاتور
سلام و وقت بخیر  جناب مهرشاد برنامه نینجا با باز کرد پنل اندیکاتور ها خودبخود بسته میشه پچر رو دوباره نصب کردم ولی ارور داد که عکس ارور رو برای...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
حل مشکل نمایش ندادن چارت در نینجا تریدر 8 با دیتا ریتمیک
با سلام  دیتای ریتمیک گرفتم و ضمن متصل شدن به دیتا هیچ چارتی باز نمیشود. در مرحله بعدی رول اور کردم و باز هم وقتی چارت باز میکنم در حالت...
پشتیبانی فنی حسین سهرابی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
35 بازدید
اندیکاتور پکیج اختصاصی والیوم ICF Market لود نمیشود علت چیست ؟
سلام . خسته نباشید. من یه تایمی هست که اندیکاتورهای اختصاصی برام لود نمیشه. حتی دیشب روی چارت دوستم اوکی بود ، تمپلیتش رو گرفتم انداختم.  4 تا اندیکاتور داخلشه...
پشتیبانی فنی هومن فخار 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
40 بازدید
منقضی شدن لایسنس ICF-VF اندیکاتور ولوم 1 دقیقه اختصاصی ICF Market
سلام عرض ادب  موقع  لود کردن نینجا مشکل اکسپایر شدن لایسنس میاد بالا   وقطع میشه                               ...
پشتیبانی فنی صادق آتشی 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
58 بازدید
حل مشکل عدم نمایش چارت با وصل بودن دیتا ریتمیک
سلام عرض ادب  و خسته نباشید نینجا تریدر بنده به دیتای ریتمیک متصل میشه کانکشن هم دارم ، rolover هم کردم اما همچنان دیتایی دانلود نمیشه و چارتی دریافت نمیکنم ممنون...
پشتیبانی فنی پارسا بادپا 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
118 بازدید
عدم اتصال ریتمیک ، بعد از گذشت مدت طولانی قادر به وصل شدن و دیتا گرفتن نیستم ، لطفآ راهنمایی بفرمایید.
با سلام پچ ریتمیک از دسترس خارج شده مدت زیادی از پچ قبلی استفاده شد که واقعآ از تیم خوب icf تشکر میکنم.. نسخه جدیدی در دسترس هست؟ و اینکه...
پشتیبانی فنی یونس یاراحمدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
5 پاسخ
70 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
لایسنس نینجا تریدر .ارور لایسنس  نینجامو باز نصب کردم و ریتمیک جدید گرفتم مشکلم حل نشد وارور licencمیده با ورکسپیس بسته ارور نمیده اما به ریتمیک وصل نمیشه وقتیم ورکسپیس...
پشتیبانی فنی عارف آسودی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
81 بازدید
تیک ریپلی در نینجا تریدر 8 را چطوری فعال کنیم؟
با سلام من وقتی mz valume رو چارت می اورم ایتم تیک ری پلی نیست جهت فعال سازی  نمونه عکس ارسال میشود جهت حل مشکل فنی         ...
پشتیبانی فنی حامد زینتی 5 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
56 بازدید
درخواست لایسنس برای پکیج اندیکاتور اختصاصی ICF Market ورژن 2
سلام  دیروز برای نصب پکیج نرم افزار ICF MARKET درخواست لایسنس دادم ولی هنوز نیومده طبق مراحل اعلام شده در پکیج دانلودی جلو رفتم و پیام آبی رنگ تایید کد...
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
72 بازدید
مشکل در اتصال به ریتمیک رایگان و ارور نرم افزار R Trader
با سلام و احترام  من به واسطه مشکلات شخصی مدت ۶ ماه از مارکت دور بودم و در این مدت دیتا دریافت نمیکردم امروز طبق روال فیلم‌های آموزشی و مثل...
پشتیبانی فنی احسان شیروانیان 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
42 بازدید
گزینه global simulation mode در نینجا تریدر 8 چیست ؟
سلام خسته نباشید   آیا تیک global simulation mode باید زده شده باشه یا این که غیر فعال باشه؟   یادمه استاد در موردش در جلسات رفع اشکال صحبت کردن
پشتیبانی فنی علی حیات داودی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
قفل شدن چارت ها و فوت پرینت اختصاصی پکیج اختصاصی بعد از انتخاب تنظیمات اندیکاتور
سلام وقت بخیر بعد از اینکه در فوت پرینت جدید آی سی اف روی تنظیمات اندیکاتور کلید میکنم تنظیمات بالا نمی آید و تمام چارت ها قفل میشود و راهی...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
38 بازدید
برای درخواست لایسنس با ماشین کد پروگرام جدید دقیقا باید چه کاری انجام بدم؟
سلام وقت بخیر  نینجا تریدر من در زمان باز شدن ارور میداد و باز نمیشد ، مجبور شدم کامل پاکش کنم الان برای فعال کردنش کد ماشین پروگرام رو باید...
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
48 بازدید
مشکل باز نشدن اندیکاتور فوت پرینت mzpack
باز نشدن mzpack.nt8.mzmarketdepth3.14.21 beta تیک ریپلی من فعاله اندیکاتور باز میشود ولی لول 100کنار مانیتور نمایش داده نمیشود و پایین صفحه درج شده mzpack.3.14.21 beta not activated 
پشتیبانی فنی محمدحسین کریمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
158 بازدید
آموزش بک تست گرفتن با کانکشن playback connection در نینجا تریدر 8
با سلام و احترام در پلی بک کانکشن با اینکه اتصال من وصله و چراغش سبزه اما اجازه انتخاب تاریخ و حتی تغییر در تیک مارکت ریپلی و هیستوریکال رو...
پشتیبانی فنی وحید نوروزی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
67 بازدید
حل مشکل لود نشدن ورک اسپیس در نینجا تریدر 8
علت لود نشدن وورک اسپیس چیه؟ من سه عدد ورک اسپیس ساختم هر سه تاش هم لود میشد  الان یکیش لود نمیشه کلا               ...
پشتیبانی فنی رامین دشتی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
حل ارور اکسپایر حتی با لایسنس جدید icf-vf
با سلام و روز بخیر تمام مراحل رو رفتم ولی باز همان مشکل پابرجاست  پیام اکسپایر شدن لایسنس رو مجددا دارم ممنون میشم ازتون راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی شهرام سهیلی ارسی 5 ماه قبل
سوالات مرتبط
رامتین روغنی ۱۴۰۲/۱/۱۸
فرهاد وحدت نژاد ۱۴۰۲/۱/۲۱
فرهاد وحدت نژاد ۱۴۰۲/۱/۲۱
توحید احمدپور ۱۴۰۲/۱/۲۲
محمد امین عطایی ۱۴۰۲/۱/۲۳
امیر جوهری مقدم ۱۴۰۲/۱/۲۳
فرشید کهوند ۱۴۰۲/۱/۲۳
امیر سهیل ضیا ۱۴۰۲/۱/۲۴
پرویز بهاری ۱۴۰۲/۱/۲۴
محمد ثابت قدم راسخ ۱۴۰۲/۱/۲۵