آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
علت عدم نمایش نمادها در بخش Rollover نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر داخل نینجاتریدر بعد از اینکه دیتا ریتمیک را متصل کردم و از قسمت مینو Tools گزینه Data Bass Managgment را انتخاب میکنم و بعدا میخواهم که نماد ها...
پشتیبانی فنی فرامرز احمدی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
80 بازدید
آموزش نحوه فعال سازی نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متا تریدر 4 و 5
سلام و وقت بخیربرای فعال سازی نرم افزار کپی ترید ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی نیاز هستین دو تا را از کجا باید پیدا کنم؟؟ماشین کد فایل...
پشتیبانی فنی متین حدادی 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
124 بازدید
ارور لایسنس هنگام باز کردن ورک اسپیس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ پیشرفته
سلام خسته نباشید وقتی ورک اسپیس را باز میکنم این ارور لایسنس را میدهد..
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
اطلاع رسانی در مورد آپدیت دوره ولوم تریدینگ حرفه ای در اسپات پلیر
با سلام و احترام ...در خصوص پست ایستاگرام و اطلاع رسانی در خصوص اپدیت دوره و اضافه شدن به اسپات پلیر , ایا نیاز به آپدیت لایسنس هست؟چون برای من...
پشتیبانی فنی امیر زرندی 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
152 بازدید
مشکل در لایسنس اندیکاتورهای نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام وقت به خیر . من وقتی روی اندیکاتور ها کلیک میکردم بهم خطای لایسنس میداد . پیغامش رو گذاشتم فرمودین که ایراد در اندیکاتور اختصاصیه icf vf هست و...
پشتیبانی فنی محمد رضا ابراهیمی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
اجرا نشدن نرم افزار نینجاتریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی به دلیل لایسنس
سلاممن یه مدتی با نینجا کار نمیکردم (6 ماه) اما این پکیج نرم افزاری رو خریدم و خواستم تستش کنم، اما نینجا بعد از این مدت اجرا نمیشد.پاک کردم مجدد...
پشتیبانی فنی علی قادرپور 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
116 بازدید
مشکل خطای لاگین دیتا ریتمیک
وصل شدن دیتای ریتمیک
پشتیبانی فنی میلاد معینی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
مشکل اجرای نرم افزار icf market nt8 pathcer فایل های دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام و خسته نباشید من هنگام نصب پچر نینجا با پیغام unable to open archive file مواجه شدم که طبق فیلم آموزش نصب فایل رو خارج پوشه هم بردم...
پشتیبانی فنی سعید خدادادیان 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
113 بازدید
دیتا ریتمیک 14 روزه بهتر است یا دیتا ریتمیک دورمن؟
سلام وقت بخیر میبخشد که مزاحم شما شدم در مورد این میپرسیدم که دیتا ریمتیک استفاده ۱۴ روزه داره و دیتا دورمن استفاده ۳۰ روزه داره خب چی تفاوت در بین...
0 امتیاز
1 پاسخ
99 بازدید
راهنمای کامل نحوه درخواست لایسنس پکیج اندیکاتور حجم معاملات icf market
سلام . ببخشید من حدود 10 روز هست که پرداخت قسط اول را انجام داده ام . لایسنس اموزشی اسپات پلیر را دریافت کرده ام . ولی در بخش نرم...
پشتیبانی فنی محسن بیاتانی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
راهنمایی برای بستن پنجره های نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر برای بسته نمون پنجره نینجاتریدر و چارت نینجاتریدر لطفا میشود رهنمایی کنید از کدام قسمت نینجاتریدر را بسته کنیم از قسمت تسک مینیجر یا از قسمت علامت ضرب...
0 امتیاز
1 پاسخ
89 بازدید
چرا ویندوز اجازه دانلود فایل نصب نینجاتریدر را نمیدهد؟
سلام وقت شما بخیر بنده اول کاملا ویندوز ۱۱ خود را به ویندوز ۱۰ که جناب استاد شعبانی گفت تغییر بدهید تغییر دادم و اعلان میخواهم فایل نصبی را از داخل...
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
حل پبغام login faild اکانت ریتمیک 30 روزه رایگان دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
ادمین محترم سلام من نمی تونم اکانت دورمن 30 روزه بگیرم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم همه ی نکات رو رعایت می کنم باز پیغام لاگین فیلد رو میذه
پشتیبانی فنی بهادر بیانی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
76 بازدید
حل مشکل لایسنس اسپات پلیر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
با عرض سلام و خسته نباشید . من دو روز پیش برای لایسنس اسپات پلیر برای دستگاه دومم پیغام گذاشتم و گفته شد که شما یک امتیاز رایگان برای این...
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
هنگ کردن پنل اندیکاتور نینجا تریدر 8 بعد از نصب پکیج اختصاصی ICF Market
سلام و وقت بخیر بنده هم از وقتی پکیج جدید رو نصب خیلی دیر پنل اندیکاتور رو برام باز میکنه و اندیکاتور ts اجرا میشه ولی گیج رو نمایش نمیده 
پشتیبانی فنی وحید کریمی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
61 بازدید
درخواست لایسنس جدید اندیکاتور ICF-VF به دلیل بسته شدن نینجا تریدر 8
سلام و عرض ادب .من دیروز که نینجا تریدر رو باز کردم وقتی روی اندیکاتور ها کلیک کردم خطای لایسنس رو بهم داد و به این مشکل برخوردم . امروز...
0 امتیاز
1 پاسخ
57 بازدید
نحوه دسترسی به ویدیوهای دوره پکیج اختصاصی اندیکاتور ICF MARKET
سلام وقتتون بخیر بنده اندیکاتور های icf رو خریداری کردم متاسفانه فیلم های اموزشی جدیدی که استاد داخل گروه اشاره کردند داخل اسپات پلیر بنده نیومده ممنون میشم راه نمایی...
پشتیبانی فنی حسین رجبی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
راهنمایی جهت خرید اندیکاتور پکیج اختصاصی والیوم icf market
اون شب پیام دادم گفتیین مشکلی نداره فردای عید پیام بدیین تا پشتیبانیی سایتو باز کنه خریدتونو انجام بدیین 
پشتیبانی فنی علی محمدی 6 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
78 بازدید
مشکل لایسنس اندیکاتور ICF-VF اختصاصی ICF MARKET
سلام. من اندیکاتور icf-vf رو از اول استفاده میکردم. الان حدود 2 ماه میشه که استفاده نکردم اما بعد از استفاده، خطای لایسنس میگرفت. الان کلا دیگه موقع باز شدن...
پشتیبانی فنی اردشیر قاسمی یگانه 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
ناتمام ماندن خرید پکیج اندیکاتور ولوم اختصاصی ICF Market
سلام بنده شب عید قبل سال نو چون حسابم بخاطر وریفای مسدود بود منتظر شدم ساعت ۱۲ به بعد خریدو بزنم داشتم انتقالو انجام میدادم که سایت بسته شد میشه...
پشتیبانی فنی علی محمدی 6 ماه قبل
سوالات مرتبط
محمد مقتدری زاده ۱۴۰۲/۳/۸
سارا سادات موسوی ۱۴۰۲/۳/۸
مهدیان زمانی نژاد ۱۴۰۲/۳/۹
میلاد میرزابیگی ۱۴۰۲/۳/۱۱
حسن بختیاری ۱۴۰۲/۳/۱۱
عباس زند میرالوند ۱۴۰۲/۳/۱۲