آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
40 بازدید
پیغام آپدیت نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ؟!
سلام وقت بخیر وقتی نینجا باز میشه ارور میده فکر می کنم ارور اپدیت هست لطفا رسیدگی فرمایید  بعدش یه در خواستی داشتم نمیشه تعداد کارکتر ها رو کم کنید...
پشتیبانی فنی امیر حسین قلی زاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
54 بازدید
درخواست لایسنس اسپات پلیر و نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای به دلیل تعویض سیستم
سلام درود  عرض ادب و احترام بنده بدلیل تغییر سیستم pc و ارتقای سیستمم، مجدد درخواست لایسنس هم برای اسپات پلیر و هم برای اندیکاتور ها و نینجا تریدر دارم....
پشتیبانی فنی ایمان یزدانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
34 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور icf-vf با وجود ثبت درخواست لایسنس
سلام وقت بخیر خسته نباشید لایسنس اندیکاتور icf-vf میخواستم یعنی 24 ساعت پیش درخواست لایسنس  دادم هنوز ایجاد نشده ممنون میشم دسترسی به اندیکاتور برام بازش کنید
پشتیبانی فنی مهدی کاظمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
60 بازدید
عدم اتصال نینجا تریدر با وجود استفاده از فیلترشکن معرفی شده در تلگرام آکادمی
سلام وقتتون بخیر   ببخشید من از وی پی ان معرفی شده در تاپیک حل مشکل تلگرام استفاده میکنم ولی با وجود ساخت اکانت ریتمیک طبق آموزش ها و داشتن...
پشتیبانی فنی علی سیدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
46 بازدید
درخواست لایسنس اندیکاتور icf-vf
با سلام و خسته نباشید نینجا را کامل پاک کردم و مجددا نصب کردم ظاهرا مشکل حل شده فقط پیام اکسپایر شدن  لایسنس اندیکاتور icf vf میاد که با icf...
پشتیبانی فنی شهرام سهیلی ارسی 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
62 بازدید
لایسنس نینجا تریدر 8 شناسایی نمی شود؟! راه حل چیست؟
هنگام کلیک روی اندیکاتور خطای لایسنس دارم کد ماشین میاد که جایی کپی کنم هنگام کلیک روی اندیکاتور خطای لایسنس دارم هنگام کلیک روی اندیکاتور خطای لایسنس دارم
پشتیبانی فنی محمد رضا اسماعیل زایی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
56 بازدید
حل مشکل وارد کردن ماشین کد پروگرام نینجا تریدر 8 در پروفایل وب سایت آکادمی icf market
سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده فرامرز احمدی هستم دانشجو دوره نهم  میبخشید که مزاحم وقت شما شدم قبلا به شما در مورد هارد گفتم و شما گفتین که باید...
پشتیبانی فنی فرامرز احمدی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
حل مشکل باز نشدن بخش اندیکاتور های نینجا تریدر 8
سلام  وقتی رو اندیکاتور کلیک میکنم ارور میده و نینجا خودکار بسته میشه قبلش یه مشکل داشت من حذفش کردم و دوباره نصب کردم الان تا کلیک میکنم رو قسمت...
پشتیبانی فنی مجتبی ملک زاده 5 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
58 بازدید
لود نشدن چارت ها با وجود چراغ سبز نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر نینجا کانکت میشه و چراغ هم سبز میشه اما هیچ چارتی رو لود نمیکنه از اینترنت شاتل و همراه اول و رایتل هم همون مشکل رو دارم...
پشتیبانی فنی بهنام امیرجانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
68 بازدید
حل مشکل غیر فعال بودن بخش اندیکاتور های نینجا تریدر و عدم نمایش نمادهای ایسنترومنت
سلام نینجا تریدر  رو طبق آموزش های تدریس شده نصب کردم ولی هنگام باز کردن چارت بخش اندیکاتورها فعال نیست  راهنمایی کنید برای رفع مشکل نصب نرم افزار نینجاتریدر ممنون؟
پشتیبانی فنی سجاد غضنفر 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
29 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 برای سیستم دوم
با سلام خدمت ادمین محترم آقا مهرشاد بزرگواد لایسنس سیستم دوم بنده کار نمی کنه ممنون میشم لایسنس رو برام ارسال کنین اگه کار خاصی هست باید انجام بدم ممنون...
پشتیبانی فنی بهادر بیانی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
41 بازدید
معرفی جایگزین مناسب برای دریافت تصویر 3 مانیتور با خروجی usb
سلام وقت بخیر سیستم من صرفا دارای یک خروجی تصویر می باشد که برای مانیتور اول استفاده شده است. برای اضافه کردن مانیتور دوم بنده سعی کردم از اداپتور های...
پشتیبانی فنی میلاد خدائی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
29 بازدید
باز نشدن نینجا تریدر هنگام ران کردن
سلام وقت بخیر  رمانی که برنامه نینجا رو ران میکنم با پیام زیر مواجه میشم  فایل شما در آدرس فلان پیدا نشد لطفا یک آدرس جایگزین وارد کنید
پشتیبانی فنی وحید بهروز 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
35 بازدید
لایسنس های نینجا تریدر پروفایل کاربری من کار نمی کند1
سلام ببخشید من نینجا مو پاک کردم و دوباره نصب کردم و از داخل سایت لایسنس نینجا را دانلود کردم اما متاسفانه جواب نمیده.لایسنس نینجا داخل سایت و قبول نمیکنه.اگه...
پشتیبانی فنی امین شیردست 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
26 بازدید
تمامی اینسترومنت ها از نینجا تریدر پاک شدند!
با سلام و خسته نباشید به شما.امروز صبح که نینجا خودم رو باز کردم دیدم تمام اینسرومنت ها نیستند و پوشه رول اور هم خالی است برای حل این مشکل...
پشتیبانی فنی علی نایینی 5 ماه قبل
0 امتیاز
8 پاسخ
51 بازدید
ماشین کد پروگرام درخواست لایسنس برای نینجا تریدر 8 برای من قابل نمایش نیست!
سلام و درودمن طبق اموزشا میرم جلو ولی برا من کد لایسنسی که داخل نینجا باید باشه رو نشون نمیدهممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی فرزین منافی(آیار) 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
32 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام من نینجا رو پاک کردم دوباره نصب کردم لایسنس رو از پنلم دانلود کردم کات کردم تو کاستم نینجا و چارت نینجا رو که باز کردم سیستم نینجا پیام...
پشتیبانی فنی سلیمان رحیمی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
24 بازدید
لایسنس نینجا تریدر 8 سیستم اول من کار نمیکند!
سلام ببخشید من نینجام و پاک کردم و دوباره نصب کردم اومدم داخل سایت لایسنس نینجامو دانلود کردم ولی جواب نمیده. بعد اومدم لایسنس و پاک کردم بهم ارور کد...
پشتیبانی فنی امین شیردست 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
53 بازدید
چارت ها بعد از ریلود کردن اندیکاتور icf هنگ می کند!
سلام بعد از چند دیقیه چارتم رو ریلود میکنم کل چارت ها هنگ میکنه بسته نمیشه تا حالا به همچین مشکلی نخوردم اما دو روزه این مشکل روداره بیشتر وقتا...
پشتیبانی فنی امیرحسین خسروابادی 5 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
35 بازدید
مشکل اتصال دیتا ریتمیک بعد از نصب پچر نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
با سلام  فایل icf market nt8 patcher رو نصب کردم پیوتها ظاهر شدند ولی دیتای ریتمیک کار نمیکنه هنگام گرفتن دیتا هم icf market rithmic patch protected کار نمیکنه  اگر...
پشتیبانی فنی شهرام سهیلی ارسی 5 ماه قبل
سوالات مرتبط
رضا ندیم‌آقایی ۱۴۰۲/۱/۲۷
ایمان شهرکی ۱۴۰۲/۱/۲۷
آرمین تقی زادگان طهرانی ۱۴۰۲/۱/۲۸
میلاد میرزابیگی ۱۴۰۲/۱/۲۸
محمد زندی ۱۴۰۲/۱/۲۹
فرزاد شکراله لوی زنجانی ۱۴۰۲/۱/۲۹
فرزاد شکراله لوی زنجانی ۱۴۰۲/۱/۲۹
فردین کریم زاده ۱۴۰۲/۱/۳۰
جواد خدابنده لو ۱۴۰۲/۱/۳۱
آرش مدنی علمداری ۱۴۰۲/۱/۳۱