آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
درخواست لایسنس جدید اندیکاتور icf-vf نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
 باسلام و درود نرم افزار icf-vf رو خریداری کرده بودم متاسفانه لایسنس دی اکتیو شده درخواست لایسنس جدید دارم با تشکر 
پشتیبانی فنی اسماعیل رضایی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
47 بازدید
لایسنس جدید اندیکاتور icf-vf هنوز در پروفایل من آپلود نشده است بررسی کنید!
با احترام مجددمتاسفانه هنوز لایسنس icf vf تو پرو فایل برای اپلود نیست دوباره عکس هم ضمیمه میکنم که اگر اشتباه از سمت من که اصلاح کنم
پشتیبانی فنی علی پولادوند 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
حل مشکل بسته شدن نینجا تریدر 8 بعد از کلیک روی بخش اندیکاتور
با سلام ویندوزم رو عوض کردم همه مراحل را هم رفتم دیتاهم میگیرم ولی وقتی روی گزینه اندیکاتور میزنم کلا نینجا بسته می شود
پشتیبانی فنی امید بهرام بیگی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
65 بازدید
لایسنس نرم افزارکپی ترید جی ال بریج بعد از تعویض لایسنس کار نمی کند!؟ راهنمایی کنید لطفا!
سلام وقت بخیرمن ویندوز عوض کردم کلی مکافات داریم بخداالان gl بریج من لایسنس میخاد ولی تو سایت نمیتونم کاری بکنم.حتی لایسنس قبلیم رو هم قبول نمیکنه.راهنمایی لطفا
پشتیبانی فنی محمد محمدی 6 ماه قبل
0 امتیاز
4 پاسخ
69 بازدید
آیا آکادمی لايسنس اسپات پلير براي تماشای دوره های ولوم تریدینگ در موبايل را به کاربران خود می دهد؟
سلام وقت بخيرمن روي سيستم اسپات پلير دارم الان براي موبايل ايفون هم ميخوامايا ممكن هم در سيستم و هم در موبايل لايسنس اسپات پلير براي ديدن ويدو ها داشته باشماگر...
پشتیبانی فنی متین حدادی 6 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
65 بازدید
من از بخش data series نمی توانم نمادهای فیوچرز را انتخاب کنم!
با سلانم وقتتون بخیرپنجره نمادها برای من فعال نمی شود چندین بار هم نصب میکنم و مجددا باز میکنم یکبار درست میشود و مجددا دوباره خراب می شود ممنون میشم...
پشتیبانی فنی سجاد شریف زاده 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
45 بازدید
لایسنس جدید اندیکاتور icf-vf هنوز در پروفایلم آپلود نشده!
با احترام طبق فرموده شما چک کردم اما هنوز اپلود نشده 
پشتیبانی فنی علی پولادوند 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
63 بازدید
لایسنس نینجا تریدر 8 شناسایی نمی شود!
سلام وقتتون بخیرمن لایسنس رو در طبق مراحل انجام میدم ولی این خطا رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی سجاد شریف زاده 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
66 بازدید
حل مشکل لود شدن طولانی بخش اندیکاتور های نینجا تریدر دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
با سلام بعد از باز کردن نمودار وقتی پنجره اندیکاتور میزنم 3 تا4 دقیقه طول میکشه لیست اندیکاتورها بالا بیاد و تا زمان باز شدن لیست، برنامه تو حالت هنگ...
پشتیبانی فنی مهدی کاظمی 6 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
59 بازدید
آرور آپدیت اندیکاتور icf-vf اختصاصی دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلاممن ویندوز عوض کردمدوباره نینجا رو نصب کردمالان نرم افزار icf-vf  رو اجرا کردم با همون لایسنس قبلی ولی ارور میده. میگه آپدیت شده رو نصب کن. اونم نصب کردم...
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
حل مشکل کانکت نشدن نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلامدیتای ریتمیک تازه گرفتمنینجام ارور میده.کانکت نمیشه
0 امتیاز
1 پاسخ
45 بازدید
حل مشکل دانلود نشدن فایل های نصبی دوره ولوم تریدینگ تخصصی icf market
با سلام و روز بخیربه سایت icfmarket مراجعه میکنم برای دانلود فایل نینجا تریدر روی لینک که کلیک میکنم فایل دانلود نمیشود گویا لینک دریافت خراب است 
پشتیبانی فنی آرش شیرزادیان 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
حل مشکل ارور 13 دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
درود با لینکی که برای دیتای ریتمیک ۳۰ روزه دادین به طرق مختلف با ایمیل و جیمیل های مختلف باز هم نمیشه دیتا گرفت و ارور میده خود سایت وانمود...
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
46 بازدید
حل ارور Hyper v موقع نصب نرم افزار کپی ترید GL Bridge
با سلاممن نینجارو برای بهبود نرم افزارهای icf پاک کردم و مجدد نصب کردم اما الان با نصب دوباره gl bridge به مشکل برخوردم.عکس اخطار رو هم ارسال میکنم.با سپاس.
پشتیبانی فنی سید مرتضی حسینی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
69 بازدید
حل مشکل پرداخت قسط پکیج اندیکاتور اختصاصی ولوم ICF MARKET
با درود و تبریک سال نو خدمت شمامن بعد از پرداخت قسط دوم و کپی کردن هش در قسمت مربوطه دچار مشکل ثبت کردن هستم لطفا راهنمایی فرمایید.با تشکر
پشتیبانی فنی علی ذوالفقارزاده خراسانی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
61 بازدید
نینجا تریدر 8 بعد از نصب پکیج اندیکاتور جدید اجرا نمیشود!
با سلامبعد از انتقال لایسنس های نرم افزار جدید نینجا اخطار عدم لایسنس نرم افزار رو میده و در میاد. درخواست لایسنس هم میدم مینویسه قبلا درخواست دادین. لطفا اگر...
پشتیبانی فنی حمید حجتی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
مشکلات و باگ های ادونز های پکیج جدید اندیکاتور اختصاصی ولوم تریدینگ
با سلام فوت پرینت پکیج جدید بنظر میرسه ایراد داره. نواحی ایمبالانس و S/R رو نمیندازه و باید reload ninjascript رو بزنی تا نشون بده. زمان شلوغی بازار هم ریلود...
پشتیبانی فنی حمید حجتی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
خطای ورود به نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام وقتی نینجا رو بازمیکنم همچنین خطایی میده مشکل کجاست ؟ راهنمایی میفرمایید
پشتیبانی فنی حامد دلاور 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
38 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
با عرض سلام و خسته نباشیدسال نو رو به شما و تمام مجموعه زحمتکش تبریک می گم، امیدوارم سال خوب همراه باسلامتی پیش رو داشته باشیندرخواست لایسنس برای نینجا داشتمممنونم
پشتیبانی فنی امیر جوهری مقدم 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
95 بازدید
ترید ها از نینجا تریدر 8 به mt5 با نرم افزار کپی ترید بریج انجام نمیشه!
با سلام تمام تنظیمات gl-bridge رو انجام دادم و به mt5 هم متصل شده است اما سفارشات داخل متاتریدر کپی نمیشن عکس خطایی که در متاتریدر نمایش داده میشود رو گزاشتمبا تشکر...
پشتیبانی فنی میلاد زارع 6 ماه قبل
سوالات مرتبط
امیر جوهری مقدم ۱۴۰۲/۲/۱۶
راضیه دیلم ۱۴۰۲/۲/۱۷
سعید صالحی ۱۴۰۲/۲/۱۸
امیر جوهری مقدم ۱۴۰۲/۲/۱۸
میثم ابری زنگ آباد ۱۴۰۲/۲/۱۸
محمدمهدی ایراندوست ۱۴۰۲/۲/۱۹
راضیه دیلم ۱۴۰۲/۲/۱۹
رفیع الله سخیزاده ۱۴۰۲/۲/۲۰
بهرام جابریان ۱۴۰۲/۲/۲۰