آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
85 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 +اسپات + دوره جدید بعد از تعویض ویندوز
سلام وقت بخیرمن میخام ویندوز عوض کنم. الان برام سواله که باید برای لایسنس نینجا و اسپات هزینه ای پرداخت کنم؟ میخام دوره جدید رو هم بخرم. ممکنه لایسنس همه رو...
پشتیبانی فنی محمد محمدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
53 بازدید
مشکل "لایسنس معتبر یافت نشد" در نصب اندیکاتور ICFVF+
سلاملایسنس نرم افزار icfvf+ پس از نصب پیغام "لایسنس معتبر یافت نشد " میدهد . چند بار نصب انجام دادم حتی نینجا رو هم پاک و مجدد نصب کردم ولی...
پشتیبانی فنی کیانوش فیروزی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
67 بازدید
مشکل لود نشدن نینجا تریدر 8 بعد از آپدیت سیستم
درود.وقتی کامپیوتر رو اپدیت کردم دیگه نینجا باز نشد و خطای زیر رو داد و در ادامه خواستم پچر نینجا رو مجدد نصب کنم خطای بعدی رو داد ممنون میشم...
پشتیبانی فنی امیرعلیزاده 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
ارور بخش اندیکاتور نینجا تریدر پس از نصب نرم‌ افزارهای جدید و درخواست لاینسس جدید
من پکیج را نصب کردم،الان می‌خوام وارد اندیکترها بشم ، این ارور را میدهد
پشتیبانی فنی محمد علی شجاعی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
57 بازدید
درخواست انتقال لایسنس gl bridge بر روی سیستم اصلی دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
سلام وقت بخیر ، من قبل از این که دانشجوی دروه اختصاصی بشم این نرم افزار رو از مجموعه شما گرفته بودم و یه مدت استفاده کردم بعد از اون...
پشتیبانی فنی یاسین سلطانی 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
96 بازدید
اعلام باگ ولوم پروفایل اختصاصی ICF Market
باسلاممن روی ولوم پروفایل اومدم یه وی وپ هفتگی اضافه کردم ولی اندیکاتور به هر دلیلی هفته گذشته رو شش روز در نظر گرفته که باعث شده محاسبات و خطوط...
پشتیبانی فنی حامد علی بخش 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
59 بازدید
حل ارور panic موقع اتصال به دیتا ریتمیک رایگان در نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیر مهندس جلن من پچر جدید رو نصب کردم و طبق دستورات عمل کردم ولی دوتا مشکل برخوردم یک اینکه نینجا پولی شده و مثل اینکه لاینسس...
پشتیبانی فنی مهدی روشندل 7 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
93 بازدید
خطا هنگام باز کردن نینجا تریدر 8 دوره ویدیویی آموزش ولوم تریدینگ
سلام و وقت بخیرمن به کرات این خطا رو موقع باز کردن نینجا ترید می گیرم و گاها مجبور می شم پچر نینجا رو مجددا اجرا کنم. می خواستم بدونم...
پشتیبانی فنی حامد علی بخش 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
83 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره جامع ولوم تریدینگ تخصصی
سلام لایسنس نینجا ارور میده. یک بار پاک کردم نصب کردم درست نشد.
پشتیبانی فنی سعید احمدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
58 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
عرض ادب حضور شمامن اررور عدم لایسنس معتبر رو واسه سیستم اولم دریافت میکنم و نینجا باز نمیشه ممنون میشم لطف بفرمایید و پیگیری کنید دومین موضوع هم راجع به نرم...
پشتیبانی فنی سایه محرابی 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
90 بازدید
حل مشکل ثبت txid تراکنش خرید پکیج اندیکاتور ولوم اختصاصی icf market
با سلام و احترام پس از انتقال تتر به ولت هنگامی که دکمه ثبت لینک انتقال را میزنم صفحه مجدد رفرش میشود و فیلدها خالی میمانند. نمیدانم که ایا لینک...
پشتیبانی فنی رضا شهریور 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
224 بازدید
حل ارورلایسنس معتبر نمی باشد پکیج اندیکاتور اختصاصی icf market
در خواست لایسنس دیروز ارسال کردم الان که فرستادین زده معتبر نمی باشد (سیستم رو تعویض کردم هزینه هم پرداخت کردم اقا مهرشاد گفتن که تمام لایسنس ها ریست شدن)
پشتیبانی فنی حسین زارع 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
71 بازدید
حل ارور unhandled exception اندیکاتور VF Detector
سلام وقت بخیربرای گرفتن دیتا در قسمت وی اف دتکتور با این اخطار مواجه میشم دلیلش چیه و باید چیکار کنم ؟
پشتیبانی فنی محمد حسین ایزدی 7 ماه قبل
0 امتیاز
9 پاسخ
163 بازدید
حل ارور خرید ناموفق لایسنس نرم افزار کپی ترید بریج
من نینجای خودمو پاک کردم و دوباره نصب کردم و هنگام نصب جیل بریج از لایسنس من ایراد گرفته میشه الان باید چکاری انجام بدم ؟ دوباره باید لایسنس جدید...
پشتیبانی فنی میثم حمزه 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
87 بازدید
درخواست مجدد لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلامبه علت عدم تسویه اقساط دسترسی به نرم افزار از جانبتان قطع شده بود که اقساط پرداخت گردید و اسپات پلیر فعال شده ولی لایسنس نینجا تریدر منقضی شده .لطفا...
پشتیبانی فنی رامین دشتی 7 ماه قبل
0 امتیاز
0 پاسخ
136 بازدید
نصب ولیوم فیلتر اختصاصی icf
سلام وقت شما بخیر می خوام ولیوم فیلتر اختصاصی icf رو نصب کنم . فایل رو دانلود کردم ولی کامل نیست و نمیتونم نصبش کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 
پشتیبانی فنی حسین کبشی 7 ماه قبل
0 امتیاز
2 پاسخ
60 بازدید
درخواست لایسنس های جدید آکادمی icf market بعد از تغییر سیستم و هماهنگی با پشتیبانی فنی
با عرض سلام و خسته نباشید دیروز با هماهنگی اقا مهرشاد درخواست لایسنس دادم البته هزینه ش رو هم پرداخت کردم هنوز ارسال نشده (لایسنس خود نینجا،جی ال بریج ،پکیج...
پشتیبانی فنی حسین زارع 7 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
50 بازدید
تغییر سیستم و دریافت کد جدید نرم افزار Spotplayer
سلام وقت بخیر. ممنون از همه ی زحمات تیم شما.می خواستم نرم افزار اسپوتپلیر را به لپتاپم منتقل کنم. لطفا مراحل دریافت لایسنس جدید را بفرمایید.موفق و سلامت باشید
پشتیبانی فنی مهدی غفاری 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
172 بازدید
برای استفاده از نینجا تریدر vps را پیشنهاد می دهید یا vpn؟
سلاممن می تونم برای استفاده از پلت فرم و لایسنس نرم افزارها در محیط vps استفاده کنم ؟اگر خیر ، چه فیلتر شکنی را پیشنهاد می کنید ؟
پشتیبانی فنی حمید رضا فاضل 7 ماه قبل
0 امتیاز
3 پاسخ
420 بازدید
ارور monitor.exe در اسپات پلیر هنگام پخش دوره ولوم تریدینگ تخصصی
سلام وقت بخیر هر کاری میکنم فیلم دوره پخش نمیشه دی ان اس هم تغییر دادم آنتی میروس هم قطع کردم و برنامه به سیستم معرفی کردم ولی اجرا نمیشه...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 7 ماه قبل
سوالات مرتبط
مجید چوخاچی زاده مقدم ۱۴۰۲/۳/۳۱
جواد جوینده ۱۴۰۲/۴/۱
شهاب یزدی زاده راوری ۱۴۰۲/۴/۴
محسن آزاد ۱۴۰۲/۴/۶