آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
67 بازدید
پشتیبانی فنی اصغر جلیلی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
54 بازدید
لینک دانلود اندیکاتور icf-vf دقیقا کجای سایت است؟
با درود و احتراملینک دریافت نرم افزار icf vf  نه در پروفایلم موجود هست نه در صفحه نرم افزار های سایت فعالهدر پاسخ قبلیتون فرمودین که باید دانلود کنم اما...
پشتیبانی فنی علی پولادوند 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
66 بازدید
كانكت نشدن ديتا RITHMIC در نينجا تريدر8 به دلیل ارور 13
باسلام من تمام مراحل دريافت داده ريتميك رو مطابق فرمايشات انجام دادم . ولي با ارور زير  در نينجا تريدر روبرو شدم . ممنون ميشم برسي كنيد.
پشتیبانی فنی مهدی جمالی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
56 بازدید
درس 19 پکیج اندیکاتور ولوم اختصاصی icf market از اسپات پلیر حذف شده است، چرا؟
ایا مربوط به خرید قسطی میباشد یا مشکل دیگری هست؟
پشتیبانی فنی حسن زارع احتشامی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
56 بازدید
اگر دیتا ریتمیک و دورمن قطع شود جایگزینی است یا خیر؟
سلام خسته نباشید وقت شما بخیر میبخشید که مزاحم وقت شما شدم گفتم بپرسم در صورتیکه دیتا ریتمیک و دورمن نباشد آیا راهی دگ هم است که بتوانیم به دیتا مارکت...
پشتیبانی فنی فرامرز احمدی 6 ماه قبل
0 امتیاز
7 پاسخ
100 بازدید
ماشین کد فعال سازی کامپیوتر نرم افزار کپی ترید بریج را از کجا پیدا کنیم؟
سلام وقت بخیر خسته نباشید میخواهم نرم افزار جی ال را نصب کنم برای نینجاتریدر هشت خود ولی وقتی که فعال سازی لایسنس را میزنم دو کد میخواهد یکی ماشین کد...
0 امتیاز
1 پاسخ
50 بازدید
درخواست لایسنس جدید اسپات پلیر برای استفاده در سیستم جدید
سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده فرامرز احمدی هستم که قبلا هم مزاحم شما شدم در مورد حافظه درایو ها نظر شما چیست من به این فکر هستم که اگر اجازه...
0 امتیاز
1 پاسخ
79 بازدید
امکان مدیریت چند حساب با نرم افزار کپی ترید جی ال بریج وجود دارد؟
سلام . ایا امکان مدیریت چند حساب با جی ال هست؟ مثلا حساب 100ک و حساب 5ک . هر کدوم ورود با نیم درصد سرمایه . توی 2تا متاتریدر4.
پشتیبانی فنی امین‌اریافر 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
49 بازدید
عدم نمایش گراف دلتا زیر نمودار اندیکاتور icf-vf
سلام با توجه به اینکه تیک دلتا گراف زده شده اندیکاتور آن نمایش داده نمیشود در ضمن در زمان لایو بازار هم چک کردم و این مشکل وجود داشت 
پشتیبانی فنی سید میثم سیدی 6 ماه قبل
1 امتیاز
3 پاسخ
98 بازدید
دریافت فایل نصبی icf vf آپدیت شده و لایسنس ان چگونه است؟
درود و احترامبعد از حذف و نصب مجدد نینجا نرم افزار icf vf رو نصب مجدد میخواستم اما خطای کد نامعتبر میزنه برای من البته مال من ورژن فدیمی بود...
پشتیبانی فنی علی پولادوند 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
86 بازدید
آیا آپدیت ویندوز برای نرم افزارهای دوره ولوم تریدینگ حرفه ای مشکلی ایجاد می کند؟
سلام وقت بخیر خسته نباشید من هر چند روز که انترنت خود را به کامپیوتر وصل کنم این آپدیت می آید باید چی کار انجام بدهم آپدیت کنم یا خیر و آیا...
0 امتیاز
1 پاسخ
94 بازدید
ACTIVE نشدن نینجاتریدر با دیتا RITHMIC
سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده هفته قبل نینجاتریدر خود نصب و مراحل را کامل انجام دادم و همه اوکی بود و یک هفته است که نینجاتریدر را باز نکردم و با...
0 امتیاز
1 پاسخ
73 بازدید
نحوه فعال سازی نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر از متاتریدر 4 و متاتریدر 5 GL BRIDGE
سلام وقت تون بخیر چیگونه نرم افزار GL BRIDGE را برای سیستم خود نصب و فعال کنیم 
0 امتیاز
13 پاسخ
127 بازدید
راهنمایی جهت حل مشکل پر شدن درایو ویندوز برای نصب نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید وقت بخیر من برای کامپیوتر خود که روی درایو سی ویندوز را نصب میکنم درایو سی را به اندازه 77gb حافظه گذاشتم و ویندوز را تغییر دادم و...
0 امتیاز
1 پاسخ
102 بازدید
فیلد ماشین کد پروگرام در پروفایل کاربری من غیر فعال است!
سلام و درود. قسمتی از سایت که برای فعال سازی نرم افزار که در آموزش گفته شده در حال حاظر وجود نداره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چگونه میتونم لایسنس نرم...
پشتیبانی فنی عطا ذوالفقارزاده 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
91 بازدید
حل ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
درود خدمت شما، سال نو رو تبریک میگم بهتون امیدوارم سالی پر از سلامتی و آرامش و شادی و برکت برای شما و همه ی گروه فوق العاده شما باشه...
پشتیبانی فنی سید علی میری 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
حل ارور استفاده بیش از حد مجاز لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای
سلام و ارادت خدا قوت لایسنس اسپات پلیر بنده ظاهرا منقضی شده ، و اروری که دریافت میکنم مبنی بر بیش از حد مجاز استفاده کردن از لایسنس هست . ممنون میشم...
پشتیبانی فنی پارسا بادپا 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
84 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ حرفه ای سعید شعبانی
سلام و عرض ادب.نینجای من زمانی که اندیکاتور رو میزدم خودش بسته میشد کامل پاک کردم نینجا رو دوباره نصب کردم لایسنسی که داشتم وارد کردم ارور لایسنس میده درخواست...
پشتیبانی فنی مهدی روشن 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
177 بازدید
حل مشکل دسترسی کامل به ویدیوهای دوره پکیج اندیکاتور ولوم اختصاصی icf market
درود لایسنس جدید اسپات پلیر رو زدم ولی ۱۹ درس جدید رو دارم و دروس قبلی دیگه برام نمایش داده نمیشهمن تو تکمیل اون دوره در قسمت فاند بودم ولی...
پشتیبانی فنی ایمان رفیعی 6 ماه قبل
0 امتیاز
1 پاسخ
53 بازدید
حل مشکل دسترسی به ویدیوهای دوره پکیج اندیکاتور والیوم اختصاصی icf market
سلام.وقتتون بخیر.پک جدید اندیکاتورها رو خریدم و دوره در اسپات پلیر لود شد.5 کلیپ جدیدی که آپلود کردید در اسپات پلیرم هست ولی غیرفعال میباشد.برای خیلی از دوستان این مشکل...
پشتیبانی فنی احد یزدانی 6 ماه قبل
سوالات مرتبط
حمیدرضا ارسطو کسمایی ۱۴۰۲/۲/۲۳
علی علیزاده ۱۴۰۲/۲/۲۳
محسن بیاتانی ۱۴۰۲/۲/۲۳
امیرشهاب ملکی املشی ۱۴۰۲/۲/۲۵
بهرام جابریان ۱۴۰۲/۲/۲۵
محمدمهدی ایراندوست ۱۴۰۲/۲/۲۵