آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
118 بازدید
عدم دریافت لایسنس نرم افزار icf-vf
وقت بخیر.لایسنس نرم افزار برای من صادر نشده است.با تشکر
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
مشکل در ذخیره سازی فایل پچر پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ نینجا تریدر 8 icf market
وقت بخیرزمانی که فایل دیسکو رو اکسترکت میکنم و گزینه ریست پچ رو میزنم با این ارور مواجه میشم و بعد هم خود فایل پچ خود به خود پاک میشهمشکل...
پشتیبانی فنی امیر 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
355 بازدید
پیشنهاد vpn برای اتصال به دیتا ریتمیک رایگان
سلام وقتتون بخیر تو ایران بهترین vpn برای نینجا تریدر چی هستش چون چنتا vpn دانلود کردم جواب نمیدن
پشتیبانی فنی محمد نیک بخت 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
انتقال لایسنس نرم افزار SPOT PLAYER جهت مشاهده دوره به سیستم جدید
سلام وقت بخیر و خسته نباشیدمیخواستم درخواست لایسنس جدید SPOT PLAYER رو سیستم جدیدم رو بدمممنون
پشتیبانی فنی مهدی ملایی ساربانقلی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
153 بازدید
پیشنهاد فیلترشکن برای اتصال دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
با سلاممیخواستم بدونم شما جایی یا سایتی را پیشنهاد میدید برای تهیه فیلتر شکناکثر فیلتر شکن ها از دیتای ریتمیک پشتیبانی نمیکنندبعد از خرید و نصب متاسفانه دیتا نداریمممنون میشم...
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
152 بازدید
حل مشکل عدم اجرای اندیکاتور icf vf نینجا تریدر 8
با درود و وقت بخیرمن ادداونز icf vf را خریداری کرده بودم و با آن کار میکردم . اما این ادداونز دیگر بر روی چارتهای من کار نمیکند و در...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
1 امتیاز
0 پاسخ
190 بازدید
فوت پرینت دیسکو تریدینگ
با سلام در ورژن دانلود دیسکو تریدینگ در قسمت دلتا دایورجنس تب مربوط به تغییر جهت و مکان سیگنال وجود نداره.این مربوط به آپدیت های جدید دیسکو هست؟با توجه به اینکه...
پشتیبانی فنی سارا سادات موسوی 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
121 بازدید
نینجا خطای لایسنس میدهد
نینجاتریدر را دوباره حذف و نصب کردم ولی متاسفانه خطای لایسنس می دهد لطفا لایسنس را دوباره برام ارسال بفرمایید. ضمنا از لایسنسی که ابتدا برام ارسال فرمودین استفاده کردم...
پشتیبانی فنی محمد مقتدری زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
حل مشکل عدم نمایش ولیو اریای روز جمعه در چارت نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر.ولیو اریای جمعه رو برام نشون نمی‌ده.ولی امروز و پنجشنبه هست.زیر روز جمعه هم یه خط قرمز تو تموم چارت ها اومده
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
درخواست لایسنس نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ icf market برای سیستم دوم
باسلام . درخواست لایسنس نینجا تریدر برای سیستم جدید دارم . با تشکر از زحمات شما 
پشتیبانی فنی مرتضی چهرزاد 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
86 بازدید
انقضای لایسنس در اندیکاتورهای نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع تخصصی ولوم تریدینگ icf market
نرم افزار بدون هیچ ایرادی متصل می شود و چارت حرکت می  کند و بی هیچ ایرادی تمپلیت ها لود می شود اما به محض این که روی دکمه اندیکاتور...
پشتیبانی فنی فرزاد جنتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
255 بازدید
سوال پیرامون نصب نینجاتریدر8 ورژن جدید نینجا تریدر 8.1
با سلام و احترام؛ با توجه به پیام نینجا تریدر در خصوص نصب ورژن جدید، آیا نیازی به نصب ورژن 8.1 هست یا همچنان از همان ورژن 8 استفاده کنیم؟ممنون...
پشتیبانی فنی شهاب یزدی زاده راوری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
122 بازدید
سوال برای نصب پکیج اندیکاتور mzpack نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام سوالی داشتم وان اینکه برای نصب مجدد ام زی فایل exe را اجرا کنم یا از طریق افزودن ادونز قسمت tools قسمت import script  انرا نصب کنم 
پشتیبانی فنی جواد جوینده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
141 بازدید
درخواست ریست لایسنس نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5
سلام وقت بخیر ویندوز رو تغییر دادم و کد ماشینم تغییر کرده لطفا لایسنس بنده ریست بفرمایید
پشتیبانی فنی وحید نظری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
250 بازدید
ارور anydesk.exe نرم افزار اسپات پلیر دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ icf market
با سلام . نرم افزار اسپات پلیر ارور میده و پخش نمیکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید . 
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
351 بازدید
ارور dns هنگام نصب شدن بوک کپ روی لپ تاپ
سلام و روز بخیرموقع نصب بوک مپ بر اساس فایل نحوه نصب، اقدام می کنم ولی زمانی که فایل Bookmap Emulator را اجرا میکنم با خطای زیر  مواجه می شوم
پشتیبانی فنی علیرضا فتاحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
81 بازدید
درخواست لایسنس نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر به متاتریدر 4 و متاتریدر 5 | بریج
سلام... لایسینس بریج بنده رو لطف بفرمایید. با سپاس از تیم فوقالعاده شما. ممنون.
پشتیبانی فنی امیرشهاب ملکی املشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
213 بازدید
درخواست دریافت لایسنس اسپات پلیر برای سیستم دوم جهت تماشای دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market
سوالی داشتم اینکه گفتین که سایت برای ورود اطلاعات سیستم دوم اوکی هست آیا رو اون هم میتونم آموزش ها رو ببینم؟
پشتیبانی فنی مجتبی شهباز چایباغی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
155 بازدید
درخواست دریافت نرم افزار بریج برای سیستم دوم
با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از زحمات مجموعه، بنده قبل از خرید دوره پیشرفته ولوم تریدینگ این نرم افزار را خرید کرده بودم و لایسنس آن در پنل...
پشتیبانی فنی فرزین خانه شناس 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
119 بازدید
پیغام جدید آپدیت اجباری نینجا تریدر 8 تا تاریخ 23 ماه جون
سلام وقتتون بخیرمن امروز با این ارور مواجه شدممیخواستم بدونم مشکلی ایجاد میکنه یا نه
پشتیبانی فنی محمد علی فرزین 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶