آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
ارور نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf market هنگام کلیک بر روی اندیکاتور نرم افزار nt8
سلامبعد از پاک کردن و نصب دوباره نینجا تریدر , در موقع انتخاب ایکون اندیکاتور ارور میده که لایسنس اعتبار ندارد, چند ماهه قبل همین لایسنس رو استفاده کردم, و این مشکل رو...
پشتیبانی فنی اسماعیل محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
128 بازدید
حرکت نکردن چارت طلا در نینجا تریدر 8
درود و سلامچارت مربوط به طلا واسه من ثابته . همه چارت ها با متاتریدر و تردینگ ویو هماهنگ هستند.روی هیچ تمپلیتی هم فعال نیست . در حالت خام هم...
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
155 بازدید
عدم اتصال بین متاتریدر 4 و نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر 8 به متا تریدر 4 | متاتریدر 5 gl bridge
سلاممطابق آموزش ها نسبت به اتصال متاتریدر4 و gl bridge نمودم ولی متاسفانه پیغام disconnected می دهد. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
286 بازدید
ارور لایسنس پلتفرم تحلیل نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
ارور در تصویر اجازه باز شدن اندیکاتورها رو نمیده
پشتیبانی فنی سعید امیرجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
پشتیبانی فنی محمد پیرمرادیان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
183 بازدید
بسته شدن پلتفرم نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market بعد از کلیک روی آیکون اندیکاتور
لایسنس در مسیر درست قرار داده شد اما بعد از انتخاب ایکون اندیکاتور کلا نینجا و چارت بسته میشه
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
پشتیبانی فنی سعید الیاسی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
185 بازدید
تنظیمات اندیکاتور ICF-VF نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
عرض ادب و احتراممن نرم افزار ICF-VF رو تهیه کردم و دارم باهاش کار میکنم ولی به نظرم تنظیمات نرم افزار مهندس شعبانی فرق داره و مثلا توی استوری دیروزشون...
پشتیبانی فنی پرویز ناظری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
190 بازدید
ارور اتمام لاینسس نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
سلام مجددا برای من ارور اتمام لاینسس نینجا میده، اقساط را هم من قبلا کامل پرداخت کرده ام ، 
پشتیبانی فنی محمدرضا دودی نیا 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
127 بازدید
تغییر لایسنس اسپات پلیر دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر ، با توجه به تغییر سیستم درخواست دارم لایسنس جدید برای اسپات پلیر بهم داده بشه 
پشتیبانی فنی رضا زارع عبداللهی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
226 بازدید
خطای لایسنس بعد از باز کردن چارت
سلام خطای لایسنس داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
پشتیبانی فنی فرزاد ابراهیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
بسته شدن نینجا تریدر بعد از انتخاب اندیکاتور های تایم فریم 1 دقیقه نینجا تریدر 8 دوره جامع آموزش ولوم تریدینگ icf market
با سلامنینجا تریدر را باز کرده و در تایم فریم های روزانه و ساعتی(با استفاده از تمپلیت ها) نمودارها قابل استفاده می باشند. وقتی نمودار در تایم 1 دقیقه باز...
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
قرار نداشتن اندیکاتور icf vf icf market در پروفایل شخصی
سلامفایل نصبی ادونز icf vf  در پروفایل من قرار ندارد.
پشتیبانی فنی محمد جواد دوزنده 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
121 بازدید
فعال نبودن ایکون اندیکاتور در چارت برای گرفتن کد ماشین پروگرام نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ icf market
سلام نینجا نصب شد و تمام مراحل به نوبت انجام شد اما برای دریافت کد ماشین قسمت اندیکاتور غیر فعال است
0 امتیاز
1 پاسخ
345 بازدید
ارور لایسنس نینجا تریدر 8 هنگام باز کردن نرم افزار نینجا تریدر 8 icf market
سلام خسته نباشید علت این ارورها موقع باز کردن نینجا چیه ؟ وقتی این میاد دیگه بروکرا هم نمیان و نمیتونم دیتا بگیرم .
پشتیبانی فنی امیررضا حمیدفر 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
سوال پیرامون تعداد سیستم برای نصب پلتفرم نینجاتریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام و درودنرم افزاری که ما دریافت کردیم روی چند سیستم نصب میشه؟آیا نرم افزار نینجایی که در سایت واسه همه هست هم میشه نصب کرد و دایمی استفاده کرد؟
پشتیبانی فنی مرتضی گلستانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
305 بازدید
مشکل عدم اتصال نینجا و سبز نشدن چراغ دیتا نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
وقت بخیر مشکل عدم اتصال و سبز نشدن چراغ رو دارم . متصل بودم که یک دفعه چراغ قرمز شد و بعد از اون دیگه سبز نشد و روی زرد...
پشتیبانی فنی حمید طالب الحق 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
136 بازدید
نداشتن اندیکاتورهای مختلف در بخش اندیکاتورهای نینجا تریدر 8 دوره ولوم تریدینگ icf market
با سلام .من ویندوزم رو عوض کردم و طبق راهنمایی اقای شعبانی مجددا نصب کردم و همه پچرها رو هم غعال  کردم.نینجا باز میشه ولی در بخش اندیکاتورها تعداد کمی...
پشتیبانی فنی عباس زند میرالوند 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
پیشنهاد در مورد اندیکاتور addons icf vf نینجا تریدر 8 آکادمی icf market
با درود و سپاسمن در چارت خود از ادداونزی استفاده میکنم دلتای سشن بصورت خطی را در کل صفحه چارت نمایش میدهد و دلتاهای میله ای هر کندل را نیز...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
97 بازدید
پیشنهاد در مورد اندیکاتور addons icf vf نینجا تریدر 8
با درود و سپاسدر ادداونز icf در بعضی قسمت ها امکان تنظیم میزان شفافیت برای رنگها وجود ندارد :1 - نمودار ها و گراف هایی که پایین چارت نمایش داده...
پشتیبانی فنی داریوش رشیدی 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶