آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
عدم دریافت دیتای ریتمیک در انتهای تایم کاری بازار فیوچرز در روز جمعه
سلام وعرض ادب من به هر دو روش برای دریافت دیتا اقدام می کنم ولی نتیجه ای نمیگیرم(دورمن و ریتمیک)از راه ریتمیک که کلا try again میزنه با فیلترم امتحان...
پشتیبانی فنی پویا جراح پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
198 بازدید
ریست کردن لایسنس اسپات پلیر دوره والیوم تریدینگ icf market
سلام خسته نباشید میخواستم دوره والیوم تریدینگ رو از روی سیستم به لپتاب انتقال بدم ممنون میشم کد قبلی رو غیر فعال کنید و کد جدید برام ارسال کنید.با تشکر
پشتیبانی فنی مهرداد حکیم زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
107 بازدید
مشکل لایسنس nt8 icf market پس از نصب پچر ریتمیک و دیسکو تریدینگ
سلاموقت بخیرمن پس از نصب پچر که گفتید باید نصب بشخ برای اندیکاتور AMS با این پیام نیاز به نصب لایسنس برخورد البته به ریتمیتیک کانکت میشم ولی وقتی دکمه...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
106 بازدید
مشکل عدم نمایش کندل های تایم فریم 1 ساعته در نینجا تریدر 8
سلام تمام کندل های ساعتی من 30 دقیقه جلو است چطور درستش کنم؟ ساعت سیستم ام به وقت ایران است
پشتیبانی فنی محمدرضا میقانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
83 بازدید
درخواست لایسنس اندیکاتور نینجا تریدر 8 icf market
نینجاتریدر را دوباره حذف و نصب کردم ولی متاسفانه خطای لایسنس می دهد لطفا لایسنس را دوباره برام ارسال بفرمایید. ضمنا از لایسنسی که ابتدا برام ارسال فرمودین استفاده کردم...
پشتیبانی فنی حمید بحرینی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
135 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک رایگان icf market farsi Ninja trader 8
سلامحداقل 5 نمونه فیلتر شکن آی پی ثابت را امتحان  و بارها مراحل نصب را تکرار کرده ام ولی باز هم خطای زیر را میدهد . لطفا راهنمایی فرمایید.
پشتیبانی فنی محمد فزایبی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
177 بازدید
درخواست آپلود تمامی فایل های لایسنس دوره تخصصی آموزش ولوم تریدینگ icf market
محتویات هارد دیسک رو از دست دادم لطفا تمام لایسنس هارو مجددا برام ارسال کنید
پشتیبانی فنی وحید نظری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
119 بازدید
راه حل جدید برای حل مشکل پیام ارور برای IMPORT کردن ادونز | اندیکاتور نینجا تریدر 8
با سلام با فشردن کلید IMPORT برای اضافه کردن ادونز در ناینجا تریدر با پیام زیر مواجه میشوم لطفا برای بر طرف شدن مشکل راهنمایی بفرمایید با تشکر 
0 امتیاز
1 پاسخ
80 بازدید
فعال نشدن GL Bridg بعد از نصب مجدد نینجاتریدر
سلام و درودبعد از حذف نینجا تریدر و نصب مجدد آن ، GL Bridge مجدد نصب کردم ولی موقع بالا اومدن برنامه نینجاتریدر پیغام خطا میده،مبنی بر یافت نشدن لایسنس...
پشتیبانی فنی متین فرهنگ پور 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
267 بازدید
عدم دریافت دیتای دورمن 30 روزه دیتا ریتمیک رایگان
سلام دوست گرامیمتاسفانه قادر به ساخت اکانت دموی دورمن نیستم و به سختی توانستم دیتای ریتمیک را بسازم. آیا مشکلی در دریافت دیتا بوجود امده است؟
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
83 بازدید
عقب افتادن ساعت و چارت نینجا تریدر 8 از ساعت ویندوز سیستم
سلام. یه مشکلی پیدا کردم. ساعت نینجا گاهی از ساعت سیستم عقب میفته. حدود 10 دقیقه. باید ببندم و باز کنم تا درست شه. مشکل از سیستمه یا نت؟
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
پیام آپدیت نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام دوست گرامیامروز هنگام باز کردن نینجا با پیام زیر مواجه شدم. لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم
پشتیبانی فنی علی محمدپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
160 بازدید
وصل نشدن نینجاتریدر به دیتا ریتمیک رایگان حتی با فیلترشکن vitamin5
سلام و عرض ادبمن  3 هفته هست که نمیتونم به نینجا کانکت بشم و با اینکه تمامی مراحلو درست انجام میدم نه با دیتای ریتمیک 14 روزه و نه با...
پشتیبانی فنی فرزاد شکراله لوی زنجانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
104 بازدید
عقب افتادن قیمت در چارت نینجا تریدر 8 از متاتریدر 4
سلام. چرا گاهی اوقات عدد حاضر چارت نینجا از متاتریدر عقب میفته و یهو بعد از نیم ساعت اپدیت میشه؟ مشکل از سیستمه یا نت؟
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
ثابت ماندن چراغ زرد نینجا تریدر 8 هنگام اتصال به دیتا ریتمیک رایگان
سلام من عضو جدید هستم و مشکل من هم زرد ماندن چراغ نینجا هستش سوالات دیگر عزیزان رو هم در همین مورد خوندم ولی جوابی از طرف شما دریافت نشده...
پشتیبانی فنی محمد صادق جاوید 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
راه حل مشکل نمایش ترید سایزها و بیگ سایزها و ADB در نرم افزار icf_vf حتی با reload دیتا
با سلامهمانطور که در عکسها میبینید وقتی نینجا را میبندم و دوباره باز میکنم در نرم افزار icf_vf تردید سایزها و بیگ سایزها و ADB دیگر نمایش داده نمیشود البته...
پشتیبانی فنی حمیدرضا عندلیب 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
144 بازدید
عدم اتصال نرم افزار کپی ترید GL BRIDGE به متاتریدر 5
سلام من ویدیو کامل دیدم مشکلاتم خوندم و انجام دادم هر کاریو اما وصل نمیشن چه کنم؟
پشتیبانی فنی سالار اقبالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
247 بازدید
مشکل اتصال ریتمیک علیرغم استفاده از پچر دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8 icf market
با سلام و احترامبنده در اتصال به ریتمیک مشکل پیدا کردم. هنوز 14 روز تمام نشده و همچین خطایی میگیرم.
پشتیبانی فنی شهریار عرب پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
138 بازدید
عدم لاگین در نرم افزار r trader و وصل نشدن به دیتای ریتمیک
سلام زمانی که قصد دارم به rtrader وصل بشم با خطای لاگین مواجه میشم پچر هم نصب هست و فرایند رو بدرستی انجام میده با دیتای 14 روزه ریتیمک هم...
0 امتیاز
1 پاسخ
216 بازدید
امکان خرید همه نرم افزارها برای کسانی که در دوره پیشرفته ولوم تریدینگ شرکت نکرده اند وجود دارد؟
سلام خسته نباشید من قبلا آموزش ولوم تریدینگ دیدم بنابراین قصد شرکت در دوره پیشرفته رو ندارم ولی چون از نرم افزار های خاصتون خوشم اومده میخواستم ببینم آیا منی...
پشتیبانی فنی مرتضی خوش نواز 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶