آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
342 بازدید
مشکل لوگین فیلد در آرتریدر (r trader)
با سلام و احترام. وقتی میخوام توی rtrade لوگین کنم error login failed میده. دیتای ریتمیک معمولی رو هم فقط چراغش زرد میمونه. برای هر دوتا مشکلم توی سوالات قبلی...
پشتیبانی فنی مهدیان زمانی نژاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
196 بازدید
علت زرد ماندن چراغ دیتا ریتمیک نینجا تریدر 8
حدود یک هفتس نینجا رو نصب کردم ولی حالا چراغ دیتا زرد مونده و سبز نمیشه لطفا راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی مرتضی مرادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
148 بازدید
پاک شدن نرم افزار اسپات پلیر دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ icf market
سلام وقتتون بخیر اسپات پلیر من از کار افتاده همینطور که توی عکس مشاهده میکنید
پشتیبانی فنی محمد جواد باغگلی 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
281 بازدید
مشکل وصل نشدن به دیتای ریتمیک و همچنین خطای Rtrader در روز های شنبه و 1 شنبه
با عرض سلام و خسته نباشید، همونطور که توی تصویر پیوست قابل مشاهده هست من تمام مراحل رو درست انجام دادم اما در Rtrader با خطای زیر مواجه میشم و در...
پشتیبانی فنی سهیل کشفیان 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
154 بازدید
درخواست لاینسس به دلیل تغییر قطعات سخت افزار سیستم ولوم تریدینگ icf market
سلام خسته نباشید  من رم و تغییر هارد به ssd نیاز به لاینسیس جدید دارم ممنون میشم لاینسیس های قبلی غیر فعال کنید اگه اسپات پلیرم نیاز به لاینسس داشت...
پشتیبانی فنی محمد ثابت قدم راسخ 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
114 بازدید
قطعات پرکاربردتر در سیستم مورد نیاز نرم افزار نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با سلامبا توجه به اینکه قصد بستن یک سیستم کیس برای اجرای نرم افزار نینجا را دارمکدام قطعات از یک سیستم در زمان کار با این نرم افزار بیشتر درگیر...
پشتیبانی فنی مجید زرین 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
417 بازدید
بررسی ارور های مختلف نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام دیتای من در حالت r trader ک کلا وصل نمیشهدر حالت ریتمیک هم ابتدا باید فیلتر شکن را خاموش کنم که چراغش بعد یک دقیقه سبز میشه .بعد برای...
پشتیبانی فنی محمد رضا راهدار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
184 بازدید
ارور waiting نرم افزار r trader دیتا رایگان ریتمیک لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
سلام برای وصل شدن به نینجا از طریق  r trader که میرم میره توی این حالت   دیگه  همینطور میمونه           قبلش همه آموزش ها رو طبق فیلم...
پشتیبانی فنی محمد رضا راهدار 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
247 بازدید
اتمام لایسنس نینجا تریدر دوره آموزش تخصصی ولوم تریدینگ icf market
با سلام و عرض خسته نباشیدخطای اتمام لایسنس نینجا که در تصویر ارسال کردم دارم الان باید چکار کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پشتیبانی فنی جواد خدابنده لو 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
100 بازدید
مشکل در کندل های ساعتی نینجا تریدر 8 دوره icf market
سلام کندل های نینجا من 10.30 و 11.30 و ... همینطوری نیم ساعت نی مساعت جلو عه رند نیست
پشتیبانی فنی محمدرضا میقانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
109 بازدید
یافت نشدن لایسنس ninjatrader 8 در سرور icf market
سلام وقت بخیرموقع باز کردن نینجا تریدر ارور لایسنس رو نشون میده
پشتیبانی فنی وحید نظری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
خطای لایسنس نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ icf market
با سلام درهنگام باز شدن نینجا خطای لایسنس به اتمام رسیده نمایش داده می شود. سپاسگزار میشم یک لایسنس دائمی ارسال شود تا دائما این مشکل رخ ندهد .با تشکر   ...
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
210 بازدید
مشکل اتصال به دیتا ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8 - ارور unable to connect 13
سلام من همه کار هایی که گفته شده رو داخل ویدیو انجام دادم اما کانکت نمیشه چند دیقه رو حالت زرد میمونه نهایتن ارور زیرو میده سوال بعدی هم اینکه...
پشتیبانی فنی Mahdi 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
110 بازدید
حل مشکل لاگین نینجا تریدر 8.1 | نینجا تریدر جدید ورژن 8.1
سلام خسته نباشید من نینجا جدید رو نصب کردم دیتا هم گرفتم دوباره مسیر گرفتن دیتا رو رفتم وی پی ان هم اوکی هست ولی یا ارور ضمیمهعکس میاد یا...
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
115 بازدید
عدم نمایش چارت جفت ارز فارکس در نینجا تریدر جدید | نینجا تریدر ورژن 8.1
سلام استاد عزیزمن نینجا تریدر رو نصب کردم و کانکت هم میشه اما دیتایی توی چارت بهم نشون نمیدهمیشه راهنمایی بفرماییدممنونم از لطفتون
پشتیبانی فنی سید رضا سید کلبادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
197 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره volume trading icf market farsi
سلام و خسته نباشیدپس از نصب پچر نینجا ارور زیر نمایش داده شدچارتی نمایش نمیداد با وجود متصل شدن ریتمیکرول اور هم انجام شد
پشتیبانی فنی سعید اسکندری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
105 بازدید
عدم نصب اندیکاتورها از طریق import بعد از نصب پکیج اندیکاتور دیسکو تریدینگ
سلام وقت بخیرمن نینجا رو نصب کردم و در ابتدا از مسیر tools>>import داخل خود نرم افزار نینجا می تونستم اندیکاتورها رو نصب کنم ولی بعد از اینکه فایل دیسکو...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
127 بازدید
عدم وجود اندیکاتور AMS delta در نینجا تریدر 8 دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیرمن تمپلیپ 1 min standard رو وقتی اجرا می کنم داخلش یک اندیکاتوری هست به اسم AMS delta که ندارممیشه لطف کنید بگید از کجا باید نصب ش...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
158 بازدید
ثابت ماندن چراغ زرد نینجا تریدر 8 و مشکل نصب نرم افزار nekoray
سلامچراغ نینجا بدون هیچ اروری زرد باقی مانده..فیلتر شکن هم ویتامین استفاده میکنم..nekoray واسم نصب نمیشه ..علتش چیه
پشتیبانی فنی علی شیروانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
218 بازدید
حل مشکل زرد ماندن چراغ دیتا ریتمیک نینجا تریدر 8
سلام وقتتون بخیر نینجا من زمانی که میخواهم وصل بشم ارور نمیاد ولی دایره ای که باید سبز بشه نمیشه حتی یک روز کامل هم روشن بوده ولی رنگش زرد...
پشتیبانی فنی حسین مجنون 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶