آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
110 بازدید
مشکل در دانلود فایل ریست دیتا ریتمیک رایگان
سلام خسته نباشید من میخواستم فایل ریست رو دانلود کنم که بتونم دیتام رو اوکی کنم اما متاسفانه دانلود رو‌ که میزنم ارور میده و فایلی دانلود نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
پشتیبانی فنی اشکان حریری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
203 بازدید
ارور login failed دیتا رایگان ریتمیک لول 2 فیوچرز
سلامخواهشا راهنمایی کاربردی بفرماییدبنده سعی کردم تمامی موارد جهت دیتای ریتمیک اعم از وارد کردن صحیح یوزر و پسورد..فیلتر شکن مناسب ولی بازم کانکت نمیشم
پشتیبانی فنی علی شیروانی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
333 بازدید
مشکل پخش نشدن فیلم درس هشتم (30) دوره جامع آموزش والیوم تریدینگ در اسپات پلیر
سلام مشکل پخش فیلم درس هشتم (30) را دارم و با خطا مواجه میشوم لطفا راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی حمید گلزار 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
ارور Ninjatrader 8 هنگام باز کردن نینجا تریدر 8 دوره جامع ولوم تریدینگ icf market
سلام این ارور چیه دیگه موقع کلیک کردن روی آیکون نینجا
0 امتیاز
1 پاسخ
98 بازدید
مشکل نمایش صحیح چارت و بهم خوردگی اندیکاتور icf-vf در تایم فریم 1 دقیقه در نرم افزار نینجا تریدر 8
سلامامروز ساعت 5:30 بعداز ظهر چارت icf-vf توی تایم یک دقیقه برای من این شکلی شده برای سایر دوستان هم همین طور شده؟اگر آره این مشکل هست یا نه؟ممنون
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
227 بازدید
راهنمایی جهت نصب دستی اندیکاتور buy-sell icf-market
سلام ادونز buysell icf-market مارکت از اون مسیر import من نتونستم نصب کنم و چون توی سوالات فنی یکی از دوستان گفته برای یه ادونز دیگه دستی کپی کنیم توی...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
304 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک رایگان Ninja trader 8
با سلام  و احترامضمن تشکر از زحمات شما بنده هم مطابق ویویدیو آموزشی قدم به قدم مراحل اتصال به دیتای ریتمیک را انجام دادم و لیکن پیغام خطای زیر ظاهر...
پشتیبانی فنی مسعود مرادی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
206 بازدید
ریست کردن لایسنس نرم افزار spotplayer جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی دوره تخصصی والیوم تریدینگ icf-market.com
سلام وقت بخیر من سیستمم رو عوض کردم ممنون میشم لایسنسم spotplayer را ریست کنید تا با سیستم جدید بیام بالالازم به ذکر است سیستم من از ویندوز به مک...
پشتیبانی فنی سلیمان رحیمی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
164 بازدید
ارور themida موقع نصب نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام خسته نباشید این متن ارورر موقع اجرا نینجا هست:Themida - http://www.oreans.comAn internal exception occured (Address: Ox2ef1534e)Please, contact support@oreans.com. Thank you!ОК
پشتیبانی فنی شهرام خودی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
73 بازدید
سوال آموزش فایل ۲۵ مقایسه تیک ریپلی و دیلی ۱۴۴۰
با سلام طی آموزش و همچنین اجرای نرم افزار بنده در مقایسهچارت دیلی با تیک ریپلی و ۱۴۴۰ دقیقه بدون تیک ریپلی باز هم عدم تطبیق مشاهده شده ، طی...
پشتیبانی فنی محسن جم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
210 بازدید
ارور لایسنس در نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع والیوم تریدینگ icf market
سلام.در ادامه سوال قبلیم وقتی روی اندیکاتور میزنم کد نرم افزار رو برام میاره.
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
ارور لایسنس در نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش جامع والیوم تریدینگ icf market
سلام.لایسنس جدید رو جایگزین لایسنس قبلی کردم.لایسنس قبلی رو هم از پوشه پاک کردم.اما وقتی روی اندیکاتور میزنم ارور میده.
0 امتیاز
4 پاسخ
293 بازدید
حذف گزینه live trading هنگام باز کردن نینجا تریدر 8 بعد از فعال کردن فیلتر شکن برای رفع ارور 13 دیتا رایگان ریتمیک
کلافه شدم. چند روزه درگیر نصب ریتمیک هستم ولی ارور13 میده..فیلتر شکنم که روشن میکنم فقط حالت سیمولیشن میمونه..خواهشا کمک کنید
0 امتیاز
1 پاسخ
223 بازدید
خرید ناموفق لایسنس پچر دیتای ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
سلام من برای نصب دوباره پیچر دیتای ریتمیک از لاینس استفاده میکنم ولی با پیغام خرید ناموفق مواجه میشم
پشتیبانی فنی مصطفی غلامی 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
136 بازدید
مشکل نمایش صحیح چارت کندل استیک در تایم فریم چارت یکساعته چارت 6A در روز 10 و 11 may
سلام در چارت 6A در تایم یکساعته روز 10 و 11 may را در هم ادغام کرده و کندل ها و VA را درست نشان نمی دهد در حالی که...
پشتیبانی فنی محسن آزاد 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
1,206 بازدید
پیشنهاد vpn برای اینترنت مخابرات برای اتصال به دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز
سلام از دوستان کسی در ایران هست که اینترنت مخابرات داشته باشه و  یه vpn  خوب داشته باشه؟اذیت میشیم مدام باید تو روز 100 سرور عوض کنیم یه چارت بیاره...
پشتیبانی فنی محمد عامریون 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
323 بازدید
مشکل در اتصال نینجا تریدر 8 به داده های دیتا ریتمیک
سلام به کوین بیس وصل میشه اما به ریتمیک نه! لطفا راهنمایی ام کنید...
پشتیبانی فنی تورج استواری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
122 بازدید
درخواست لایسنس جدید نرم افزار کپی ترید از نرم افزار نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 و متاتریدر 5
سلامهارد دستگاه ارتقا دادم به ssd برای افزایش سرعت سیستم لطفا لایسنس جدید gl bridge فعال بفرمایید
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
عدم مشاهد اندیکاتور | نرم افزار ICF - VF نینجا تریدر 8 icf market در پروفایل سایت
با سلام و عرض ادببنده نرم افزار ICF - VF رو خریداری کرده بودم ولی وقتی وارد پروفایل خودم توی سایت میشم به عنوان خریداری شده نمایش داده نمیشه. همچنین...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
164 بازدید
پایان رسیدن لایسنس نینجا تریدر 8 دوره والیوم تریدینگ icf market
سلام وقت بخیر.وقتی روی اندیکاتور ها میزنم ارور لایسنس میده و نینجا بسته میشه.
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶