آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
143 بازدید
عدم فعال شدن پچر دیتا ریتمیک رایگان لول 2 بعد از وارد کردن لایسنس
باسلام پچرریتمیک را که باز میکنم دوباره کد لایسنس میخواد،ولی کد را که وارد میکنم بازهم میزنه خرید ناموفق،لطفا راهنمایی بفرمایید،ممنونم
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
عدم دریافت لایسنس پچر دیتا ریتمیک جایگزینی برای cqg
سلاممن برای دفتر فقط لایسنس ریتمیک درخواست دادم و تقریبا بیش از ۲۰ ساعت شده ولی هنوز برام ارسال نشدهالبته چون شکل سایت نینجا عوض شده و توی جواب یکی...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
178 بازدید
عدم وجود اندیکاتور icf-vf نینجا تریدر 8 برای دانلود در پروفایل شخصی
سلام خدمت استاد عزیز  میخواستم برنامه مخصوص icf-vf رو دانلود کنم اما متاسفانه داخل پنل نیست سوال دیگه ای هم داشتم در رابطه با ماشین کد فایل نصبی از کجا کد رو...
پشتیبانی فنی فایق دانشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
راه حل ارور hyper v و نیازمندی به اتصال به دیتا سی کیو جی برای نصب نینجا تریدر دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلامتوی نصب فایل داده های ریتمتیک هم با ارور عکس برخورد می کنم. البته دیدم سوال یکی از دوستان هم بود که گفته بودیت ولی خوب جواب هم نگرفته بودن...
0 امتیاز
1 پاسخ
148 بازدید
پیدا کردن ماشین کد و نرم افزار برای در خواست لایسنس اندیکاتور icf vf
سلام دوستان جسارتا من چطور لایسنس icf vf رو بگیرم صرفا کد ملی رو فرستادم ولی تو سایت مثل bridge از من کد ماشین و نرم افزار میخواد ممنون میشم...
پشتیبانی فنی سعید صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
407 بازدید
مشکل اتصال به دیتا ریتمیک رایگان ارور unable to connect 13
سلاممن نینجا جدید و نصب کردم ولی داده هایی که نشون می داد غلط بود زحمت کشید کانکت شدید و گفتید ریتمیتک و نصب کنم اونم نصب کردم ولی چراغ...
1 امتیاز
1 پاسخ
211 بازدید
مشکل در وصل شدن به دیتای Cqg در سایت نینجا تریدر
با سلام و خسته نباشید. من با خرید پک پیشرفته، تازه به جمع ولوم تریدرها پیوستم.وقتی در سایت نینجا تریدر مطابق آموزش بخش رایگان جهت ایجاد اکانت و وصل شدن...
پشتیبانی فنی میثم ابری زنگ آباد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
223 بازدید
اخطار ماشین کد پروگرام متفاوت نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ بعد از کپی کردن لایسنس
سلام من لایسنس رو کپی کردم و متاسفانه این یه پیام دیگه ای میده اول یه پیام میده اوکی که میرنی میگه کلید رو دستگاه دیگه ای قفل شده عکس...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
166 بازدید
مشکل عدم نمایش اندیکاتور icf vf بر روی چارت در نینجا تریدر 8
چارت بهم ریخته در ساعتی.و آی سی اف وی اف
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
206 بازدید
درخواست ریست لاینسس اسپات پلیر دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام من ویندوز سیستم رو عوض کردم لطفا لاینسس اسپات پلیر رو ریست بفرمایید
پشتیبانی فنی علیرضا جاویدبخت 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
333 بازدید
عدم کارکرد لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام وقت بخیر جناب پیرو سوالات که درباره مشکل لایسنس داشتم و موقع استفاده از اندیکاتور برنامه نینجا بسته میشد ،شما لطف کردید و لایسنس جدید برام ارسال کردید ولی متاسفانه...
0 امتیاز
1 پاسخ
334 بازدید
پیغام خطا unhandled exception value can not be null هنگام اجرای نینجا تریدر
با سلام.چندروز هست که هنگام اجرای نینجا تریدر به محض باز کردن این ارور را نمایش میدهد و هنگ میکند .علت چیست>با تشکر
پشتیبانی فنی عباس فرخ زاد 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
224 بازدید
مشکل قطع و وصلی ویدئوهای آموزش ولوم تریدینگ سعید شعبانی در اسپات پلیر
ویدئوهای آموزش در دوره پیشرفته ولوم پروفایل از درس 6 به بعد قطع و وصلی بسیار زیاد دارن و اصلا نمیشه چیزی فهمید کیفیت خیلی پایینه .واقعا دیوانه کنندست .چیکار...
پشتیبانی فنی حسین کاظم پور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
294 بازدید
مشکل گپ دیتا در در تایم فریم ساعتنی در چارت 23 ساعته نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید در چارت 23ساعته بعضی از روزها جای 23 ساعت 11ساعت را نشان میدهد و حتی چارت میزارم روی تیک ریپلی باز تاریخ ها و خط شروع تیم...
پشتیبانی فنی سید وحید علایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
سوال پیرامون ورژن نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 gl bridge
سلام بعد از خرید نسخه gl bridge کدام نسخه رو تحویل میگیرم.چون توی سایت خودش نسخه 2.4.1 هست.ولی نسخه شما 2.1.4سوال بعدی من اینه که بعد از هر آبدیتی که...
پشتیبانی فنی الیاس ازاد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
196 بازدید
اختلاف ساعت و تاریخ سیستم با روز جاری
سلام، ساعت و تاریخ سیستم من حدوده 3 روز گذشته رو داره نشون میده! نمیدونم مشکلش از چی هست vpn رو هم که قطع میکنم باز هم همین تاریخ و ساعت...
پشتیبانی فنی حمیدرضا صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
140 بازدید
حل مشکل ارور لایسنس معتبر اندیکاتور icf vf یافت نشد !
سلام و خسته نباشید نینجای من وصل میشود اما زمان استفاده از اندیکاتور  با این ارور مواجه میشوم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید
پشتیبانی فنی رضا جلالی 1 سال پیش
0 امتیاز
5 پاسخ
286 بازدید
پشتیبانی فنی سهیل متاعی 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
269 بازدید
بسته شدن کل نینجا هنگام باز کردن اندیکاتور بعد از کپی کردن لایسنس نینجا تریدر 8
سلام و وقت بخیر مشکل بنده اینه که روی چارت که بر روی اندیکاتور میزنم کل برنامه نینجا بسته میشه البته اول که دکمه اندیکاتور رو زدم بیام اتمام لایسنس رو...
0 امتیاز
1 پاسخ
199 بازدید
اکسپایر شدن لایسنس نینجا تریدر 8 یا لایسنس icf vf
من نینجا تریدر جدید رو نصب گردم اما اندیکاتور رو که باز میکنم با این ارور مواجه میشم قبلا هم چندین بار این مشکل رو داشتم لایسنس جدید برام ارسال شد...
پشتیبانی فنی نیما رامیان 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶