آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
304 بازدید
وصل نشدن نینجا تریدر و ارور دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز
با سلام خدمت شما . من تازه وارد این مجموعه شدم وطبق آموزش نرم افزار نینجا رو از سایت خودتون نصب کردم .دیتا ریتمیک رو با توجه به اموزشها و...
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
217 بازدید
عدم نمایش کد ماشین پروگرام؛ نینجا تریدر 8 با رعایت نکات گفته شده جهت درخواست لایسنس نینجا تریدر دوره تخصصی ولوم تریدینگ
سلام من بعد از اتصال برای دریافت کد ماشین پروگرام ،روی زبانه اندیکاتور زدم اما کدی نمایش نداد و فقط پنجره تندیکاتورها آمدورژن هم همان ورژن 8.0.22 می باشد.
پشتیبانی فنی محمد امانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
280 بازدید
عدم اتصال به دیتای ریتمیک ارور unable to connect
متاسفانه در قسمت connection موقع زدن my rithmic اصلا به سرور وصل نمی شود. اروری که میدهد را برایتان میفرستم.ممنونم
پشتیبانی فنی فخرالدین یوسفی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
235 بازدید
حل مشکل waiting نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر GL BRIDGE در متاتریدر 5
با سلام سوالات رو دیدم  اما برام کافی نبود نرم افزار و نصب کردم کانکت نمیشه تو حالت waiting میمونه تغییر ip ام دادمmt5 استفاده میکنم
پشتیبانی فنی مصطفی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
241 بازدید
نحوه نصب اندیکاتور dt tape دیسکو تریدینگ
سلاموقت بخیرمن توی اندیکاتورهای دیسکورد اندیکاتور dt tape  رو نمی تونم پیدا کنمدیسکورد رو از روی لینکی که برای یکی سوالات دوستان گذاشته بودیدت دانلود کردم و نصب کردمممنون
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
216 بازدید
عدم نمایش حجمهای لیمیت روزانه استراتژی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام عرض ادب . در چارت روزانه قسمتی که مشخص کردم حجمهای لیمیت را نشان نمیدهد و همچنین vh/vl که روی کندل هست را هم نشان نمی دهد همچنین در چارت...
پشتیبانی فنی سینا صادقی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
92 بازدید
عدم فعال بودن فایل نصبی اندیکاتور icv-vf در پروفایل شخصی
با سلام فایل نصبی icf-vf  رو می خواستم دانلود کنم با وجود اینکه دانشجوی دوره هستم برای من فعال نیست سپاسگزارم راهنمایی بفرمائید
پشتیبانی فنی محمد قادری جویباری 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
328 بازدید
راه حل جایگزین برای دریافت دیتا ریتمیک 30 روزه دورمن از r trader
سلام و درود من بغیر از یکبار در اون اوایل دیگه نتونستم دورمن را وصل کنم و همیشه fail میشود.باتوجه به اینکه زمان بهتری نسبت به اون یکی میده اگر راهی...
پشتیبانی فنی محمد زندی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
331 بازدید
تعییر DNS و عدم به روز رسانی چارت در نینجا تریدر جدید نینجا تریدر ورژن 8.1
من نینجا 8.1 رو نصب کردم و با تعییر DNS وصل میشم و بعد DNS رو به حالت قبل برمیگردونم اما چارت به روز نمیشه و فقط اوردر بوک به...
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
133 بازدید
درخواست لایسنس جدید برای آموزش و نینجا تریدر و بریج و ...
سلام ممنون میشم کمک کنید با تشکر.حتی نتونستم تو دوره رفع اشکال شرکت کنم از بس مشکلات ریخته بود رو سرم
پشتیبانی فنی تورج استواری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
151 بازدید
ارور اتصال به دیتا cqg در نینجا تریدر 8 دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
 با سلام و خسته نباشید. من دوره ی پیشرفته رو خریداری کردم و از روی ویدیویی که خود جناب شعبانی توضیح میدن میرم ولی وقتی یوزر و پسورد رو میسازم...
پشتیبانی فنی عرفان مرزبان پور 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
237 بازدید
حل مشکل عدم اتصال بریج به متا تریدر 5
با عرض خسته نباشیدهمانطور که در عکس ها مشخص است اتصال بریج به متاتریدر بدون ایراد است اما با اجرای order در نینجا هیچ دستوری به متاتریدر منتقل نمی شود....
پشتیبانی فنی فرزاد جنتی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
302 بازدید
اتمام لاینسس پیجر ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
سلام اتمام لاینسس پیجر   با تشکر
پشتیبانی فنی محمد ثابت قدم راسخ 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
159 بازدید
مشکل اتصال ریتمیک در نینجا تریدر 8 حتی با استفاده از پچر دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز
سلام هم دیتا ریتمیک دارم و هم دورمن ولی تو نینجا موقع کانکت شده کانکشن فیلد میده وی پی ان هم اوکی هست ده بار هم ریستک کردم پیجر رو
پشتیبانی فنی علي گل ارضي 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
101 بازدید
پاسخ به سوالات پیرامون نحوه سیستم لایسنس ها در دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
با سلام و خسته نباشید خدمت تیم پشتیبانی عزیز ICFمن از دانشجوهای آکادمی هستم و حدود یکسالی با این سیستم آشنا شدم... قبلا از دیتای 14 روزه CQG استفاده می...
پشتیبانی فنی مهدی حاجیلو 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
306 بازدید
عدم ظاهر شدن چارت در نینجا تریدر 8
چارت بنده ظاهر نمشود
پشتیبانی فنی رفیع الله سخیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
124 بازدید
ویدیو آموزش نصب و نحوه استفاده از از اندیکاتور اختصاصی ICF_VF نینجا تریدر 8
اندیکاتور اختصاصی ICF_VF نینجا تریدر 8 ولوم تریدینگ فیلم نصب و اموزش  در برنامه spotplayer نیست
پشتیبانی فنی رضا رحمانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
139 بازدید
ارور لایسنس پچر دیتا لول 2 فیوچرز ریتیمک رایگان
سلام خسته نباشید. وقتی میخواهم پچر ریتمیک را باز کنم این پیام را میدهد.
پشتیبانی فنی محمد حسن زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
264 بازدید
راهنمایی جهت خرید اندیکاتور ICF VF نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر می خواستم اقدام به خرید اندیکاتور icf بکنم، درخواستم و ثبت کنید و راهنمایی کنید برای خرید و پرداخت هزینه بصورت ریالیممنون
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
237 بازدید
درخواست لایسنس اندیکاتور icf_vf
باسلام لطفاً لایسنس اندیکاتور icf_vf را برام ارسال کنید،ممنون 
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹