آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
161 بازدید
ارتباط بین سایت جدید نینجا تریدر 8 و آموزش های دوره تخصصی ولوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام بدلیل ابدیت سایت نینجاتریدر من نمیتونم دیتای رایگان بگیرم چکار کنم
پشتیبانی فنی رفیع الله سخیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
حل ابهام اختلاف قیمت بین چارت یورو به دلار به اینتسرمنت نظیر 6E در نینجا تریدر 8
 سلام وقت بخیرنرخ و قیمت چارت یورو به  به دلار در نینجا تریدر من با بروکر من 20 تا 30 پیپ اختلاف داره البته داده ها رو دریافت می کنم...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
1 امتیاز
1 پاسخ
120 بازدید
عدم دریافت لایسنس نینجا تریدر8 دوره جامع آموزش والیوم تریدینگ و دیتا لول 2 ریتمیک رایگان
عرض ادب وقت بخیرمن چند روزی میشه که کد ماشین رو ارسال کردم ولی لایسنس نینجا و داده های ریتمیک رو دریافت نکردم مشکل از چی میتونه باشه ؟ سپاس 
پشتیبانی فنی شاهین عبدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
145 بازدید
مشکل لایسنس دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
با سلام لطفا فایل لایسنس و فایل لایسنس دیتای ریتمیک سیستم دوم بنده را ریست نمایید و فایل جدید بفرستید 
پشتیبانی فنی ارسلان اصغری 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
216 بازدید
حل مشکل ارور Unhandled Exception: Exception has been thrown by the target of an invocation
سلام و عرض ادبموقع باز کردن نینجا به محض اینکه دیتای ریتمیک کانکت میشه این خطا رو میگیرم.Unhandled Exception: Exception has been thrown by the target of an invocationبا کمال...
پشتیبانی فنی محمدمهدی ایراندوست 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
205 بازدید
حل مشکل ارور اضافه کردن ادونز (addons) | اندیکاتور به نینجا تریدر 8
با سلام زمان اضافه کردنaddons از سربرگtools پیغام زیر میدهد.
پشتیبانی فنی امین عاقلی زاده 1 سال پیش
0 امتیاز
2 پاسخ
166 بازدید
راهنمایی جهت خرید اندیکاتور اختصاصی ICF VF نینجا تریدر 8
سلام وقت بخیر میخواستم نرم افزار ICF رو دریافت بکنم چیکار باید بکنم اگر قراره هزینه ای پرداخت بشه چطور باید پرداخت بکنم و چقدر و اینکه جسارتا من بصورت لیر...
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
ترتیب نرم افزارهای نصبی دوره تخصصی ولوم تریدینگ چگونه است؟
سلاممن نینجا رو نصب کردم و به داده های سایت ریتمیک هم وصل شدم.حالا چه نرم افزارهایی بعد از راه اندازی ریتمیک باید نصب شوند و اگر لینک شون بزارید ممنون...
0 امتیاز
3 پاسخ
248 بازدید
درخواست ریست به دلیل ثبت اشتباه ماشین کد پروگرام
با سلام و احترام ادمین گرامی متاسفانه کد ماشین پروگرام را اشتباه کپی کردم درخواست ریست دارم برای دریافت لایسنس
پشتیبانی فنی محسن جم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
228 بازدید
مشکل در اتصال دیتای ریتمیک ( مکمل سوال قبل )
با سلام و خسته نباشید ببخشید در صورت امکان اول سوال قبلی منو که مشکل در دیتای ریتمیک داشتم مطالعه فرمایید. در اینجا می خواهم بگم ، با دستگاه Router میکروتیک و...
پشتیبانی فنی میثم ابری زنگ آباد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
105 بازدید
ارتباط نصب دیسکو تریدینگ و دیتا ریتمیک رایگان
سلام وقت بخیردرس اول که نصب cgq و دیسکو هست دیسکو رو برای ریتمتیک با توجه به اینک گفتید دیگه cgq لازم نیست باید دسکور رو برای ریتمتیک نصب کنیم؟...
0 امتیاز
0 پاسخ
110 بازدید
رفع ابهام در مورد زرد ماندن هنگام اتصال به دیتا ریتمیک و همچنین پچر دیتا ریتمیک
با سلام و خسته نباشید من طبق آموزشهای استاد ، در ریتمیک Username,Password ساختم. اما با سه مورد VPN نتوانستم کانکت بشوم. و چراغ زرد رنگ موند:سوالات مرتبط را هم مطالعه...
پشتیبانی فنی میثم ابری زنگ آباد 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
155 بازدید
آموزش دریافت دیتا دمو در نینجا تریدر جدید نینجا تریدر ورژن 8.1
با سلام نحوه ورد به سایت نینجا تغییر کرده؟ برای دریافت یوزر و پس چکاری انجام بدم، تو دوره مقدماتی که ارجاع داده شده اونجا متفاوت هست، با تشکر
پشتیبانی فنی محمد قادری جویباری 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
111 بازدید
عدم اجرای اندیکاتور icf_vf نینجا تریدر 8
باسلام اندیکاتور icf را که اجرا میکنم چیزی برام نمایش نمیده، قبلا درست بود،از امروز کار نمیکنه لطفا راهنمایی بفرماییدممنونم 
پشتیبانی فنی راضیه دیلم 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
200 بازدید
زرد ماندن رنگ اتصال دیتا ریتمیک حتی با فعال بودن vpn
همه ی مراحل شما هم به درستی رفتم و فیلتر شکن هم دارم
پشتیبانی فنی نوید ناصرنخعی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
117 بازدید
درخواست تمدید پچر دیتا لول 2 ریتمیک رایگان نینجا تریدر 8
با سلام لایسنس پچر ریتمیک من زمانش به پایان رسیده در صورت امکان اپدیت بفرماییدبا تشکر
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
130 بازدید
حل مشکل عدم لود شدن اندیکاتور icf vf روی چارت نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید دوستان لایسنس ارسال شد نصب کردم تمام مشخصات هم چک کردم همه چی درسته الان وقتی نینجا دیسکانکت میشه میاد بالا کامل بدون هیج مشکلی ولی به محض این...
پشتیبانی فنی سعید صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
164 بازدید
نحوه دانلود نینجا تریدر با توجه به تغییر شکل وبسایت
سلام و عرض ادببرای دانلود نینجا تریدر، ظاهرا مسیر مشخصی که در ویدیوی دوره رایگان ذکر شده دیگه وجود نداره.مسیر فعلی:ابتدا get startedسپس sign up و دریافت ایمیل و کانفیرم...
پشتیبانی فنی احمد رضا رکنی 1 سال پیش
-1 امتیاز
1 پاسخ
260 بازدید
اعلام ثبت کد ملی برای دریافت لایسنس اندیکاتور icf-vf نینجا تریدر 8
درود به شما. در خواست لایسنس دادم. و منتظر لایسنس نرم افزار هستم. اگر زحمتی نیست لایسنس رو لطف بفرمایید. قبلا از زحمات تیم فوقالعاده پشتیبانی واقعا سپاسگذارم. 
پشتیبانی فنی احسان فیاضی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
173 بازدید
حل مشکل ارور 404 سایت نرم افزار های دیسکو تریدینگ
سلام وقت بخیر ببخشید سایت دیسکو تریدینگ باز نمیشه نرم افزار های مربوط به دیسکو تریدینگ رو چجوری نصب کنم 
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶