آکادمی ICF مارکت
اولین مرکز آموزش ولوم تریدینگ در ایران

پشتیبانی فنی

شما در این قسمت تمامی سوالات فنی خود که شامل مشکلات لایسنس ، عدم نصب نینجا تریدر ، دیتای ریتمیک و هرگونه پرسشی که مربوط به مشکلات فنی می باشدمی توانید بپرسید.  پاسخ سئوالات حداکثر ظرف 48 الی 72 ساعت به شما ارسال می گردد همچنین محل نمایش آن در بخشاعلانات که در صفحه اصلی شما و در کنار نام کاربری شما قرار دارد به نمایش در می آید 

0 امتیاز
1 پاسخ
259 بازدید
پایان اعتبار لایسنس نینجا تریدر 8 دوره آموزش جامع volume trading سعید شعبانی
سلام و عرض ادب میشه لطفا راهنمایی کنید این علت این ارور چیه و چطور باید باید رفع بشه این ایراد؟
پشتیبانی فنی امیرشهاب ملکی املشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
147 بازدید
لایسنس نا معتبر پچر ریتمیک رایگان دیتا لول 2
سلام و عرض ادب کد ماشین پچر ریتمیک من پریده و الان دوباره تو سایت کد ماشین ریتمیک رو بارگذاری کردم و لایسنس رو گرفتم ولی الان میگه که لایسنس...
پشتیبانی فنی امیرشهاب ملکی املشی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
196 بازدید
ابهام در مورد ارسال کد ماشین پروگرام و دیتای ریتمیک برای فعال سازی نینجا تریدر 8 دوره تخصصی آموزش والیوم تریدینگ
با توجه به گرفتن نینجا تریدر با کد ریتمیک آیا باید کد ماشین پروگرام و کد ماشین دیتای ریتمیک رو برای فعال سازی نرم افزار بفرستیم؟
پشتیبانی فنی محمد عامریون 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
146 بازدید
ارور در باز شدن پچر دیتا rithmic لول 2 فیوچرز رایگان
سلام.وقتی میخواستم از پچر ریتمیک استفاده کنم صفحه ی اطلاعات کاربر و لایسنس باز شد.بعد لایسنس رو که از پروفایل برداشتم میزنه خرید ناموفق.
پشتیبانی فنی علی بهمنی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
105 بازدید
تغییر ماشین کد کامپیوتر و ماشین کد فایل نصبی نرم افزار کپی ترید از نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5
سلاممن چند روز قبل سیستمم خراب شد، همش هنگ میکرد بردمش برای تعمیر، در نهایت هارد m2 رو برداشتند و هارد معمولی رو گذاشتند باشه و ویندوز رو روی این...
پشتیبانی فنی علی قادرپور 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
309 بازدید
فعال نشدن دیتای ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
پیغام خطای دیتای ریتمیک براتون ارسال می کنم
پشتیبانی فنی محمد عامریون 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
81 بازدید
خطا در وارد کردن کد ملی در اندیکاتور icf- vf نینجا تریدر 8
سلام خسته نباشید من نرم افزار icf-vf رو خریداری کردم ولی تو قسمت کلاینت وقتی کد ملی خودم رو وارد کردم خطای{شما قبلا درخواست لایسنس را ثبت نموده اید} رو...
پشتیبانی فنی صلاح الدین عظمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
93 بازدید
درخواست مجدد لایسنس نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 (gl bridge)
سلام و روز بخیر عزیز دلمن ویندوزم رو عوض کرده بودم و بعد از مدتی میخواستم جی ال رو نصب کنم ولی نمیدونم چرا چهار رقم اخر کد ماشینم تغییر...
پشتیبانی فنی محسن بیاتانی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
176 بازدید
از دسترس خارج بودن سایت discotrading
سلام ظاهرا سایت disco از دسترس خارج است. اگر فایلها را دارید لطفا برای من ارسال فرمایید.ممنون
پشتیبانی فنی علی علیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
142 بازدید
نصب اندیکاتور والیوم فیلتردرس 5 اسپات پلیر دوره آموزش جامع ولوم تریدینگ
سلام وقتی من دوره رو استارت کردم قسمت ولیوم فیلتر که شماره 5 از فصل یک هستش نبود تازه اضافه کردید؟و بعد الانم اون نرم افزاری که استاد نصب میکنه...
پشتیبانی فنی مصطفی محمدی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
137 بازدید
نحوه آنیستال | پاک کردن نرم افزار R Trader PRO دیتا ریتمیک رایگان لول 2 فیوچرز نینجا تریدر 8
عرض ادبمن قبلا از دورمن اینفو میگرفتم ولی الان نرم افزار ارتریدر پرو بالا نمیاد و تو پجر هم ناموفق میرنه و اصلا نمیتونم انیستالش کنم حتی - این نرم...
پشتیبانی فنی حمیدرضا ارسطو کسمایی 1 سال پیش
0 امتیاز
3 پاسخ
2,752 بازدید
حل مشکل ارور system error نرم افزار nekoray برای اتصال v2ray
با سلام . متاسفانه یکی دو روزه در گیر اتصال نینجا تریدر شدم و با تمام اطلاعات در بخش پشتیبانی موفق نشدم . از نرم افزار های مختلفوی پی ان هم استفاده...
پشتیبانی فنی جواد قلیزاده 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
117 بازدید
راهنمیی نحوه وصل شدن نینجا 8.1 و به روز شدن چارت ها
یک روش برای وصل شدن نینجا 8.1 پیدا کردم به همراه به روز شدن چارت ها گفتم شاید به در دوستان بخورد.اول با dns سایت shecan.ir اتصال وصل شود و...
پشتیبانی فنی مجید حداد 1 سال پیش
0 امتیاز
4 پاسخ
301 بازدید
درخواست انتقال لایسنس نرم افزار اسپات پلیر دوره جامع تخصصی والیوم تریدینگ سعید شعبانی
سلام خسته نباشید من برای مشاهده ی دروس کلاس های پیشرفته اسپات پلیر را روی لپتاپ شخصیم نصب کردم الان یک سیستم جدید مخصوص ترید تهیه کردم و اسپات پلیر...
پشتیبانی فنی ابوالفضل حدادی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
311 بازدید
اختلاف دلتا در دو اندیکاتور icf vf و فوت پرینت در نرم افزار نینجا تریدر 8
سلام از روی کنجکاوی دلتای اندیکاتور icf vf رو با دلتای فوت پرینت توی تایم فریم 15 دقیقه ای مقایسه کردم از نظر حجم برابر بودن ولی دلتا شون اختلاف...
پشتیبانی فنی بهرام جابریان 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
144 بازدید
راهنمایی جهت عدم اتصال بین متاتریدر 5 و نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 gl bridge
با سلام و احترام ؛مراحل نصب gl bridge مطابق ویدئو آموزشی انجام شد ولی متاسفانه اتصال بین متاتریدر و gl bride برقرار نگردید. لطفا راهنمائی بفرمائید. باتشکر
پشتیبانی فنی امین باورساد عبدالی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
84 بازدید
نصب نشدن لایسنس نرم افزار کپی ترید نینجا تریدر 8 به متاتریدر 4 | متاتریدر 5 (bridge)
سلام دوستان من طبق فیلم کامل انجام میرم فقط نرم افزاری که تو پوشه لایسنس برام فرستادید نصب نمیشه خطا میده Unable to open archive fileتو پوشه تکست هم رمزی نفرستادید...
پشتیبانی فنی سعید صالحی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
172 بازدید
عدم دریافت لایسنس اندیکاتور اختصاصی icf vf دوره تخصصی icf market
وقت بخیر لایسنس نرم افزار icf من هنوز دریافت نکردم 24ساعتش پر شده لطف میکنید یه برسی بفرمایید ممنون
پشتیبانی فنی وحید بهروز 1 سال پیش
0 امتیاز
0 پاسخ
114 بازدید
درخواست لایسنس جدید نینجا تریدر 8 دوره volume trading
با سلام و احتراملطفاً لایسنس جدید نینجا را آپلود بفرمایید./
پشتیبانی فنی سیدمرتضی هاشمی 1 سال پیش
0 امتیاز
1 پاسخ
381 بازدید
ارور gamebar.exe اسپات پلیر دوره جامع تخصصی ولوم تریدینگ
با سلام و خسته نباشید. بعداز دیدن یک‌ویدیو وسط ویدیو دوم با این ارور مواجه شدم و آنتی ویروسی ندارم و فایروال رو هم آف کردم ولی همچنان بعد از...
پشتیبانی فنی عرفان مرزبان پور 1 سال پیش
سوالات مرتبط
مهدی شجاع زاده ۱۴۰۳/۷/۱۵
ابوالفضل عموحسنی ۱۴۰۳/۷/۱۶
پویاهاشمی ۱۴۰۳/۷/۱۷
ارسلان اصغری ۱۴۰۳/۷/۱۹
محمدحسین درودی ۱۴۰۳/۷/۲۳
سارا سادات موسوی ۱۴۰۳/۷/۲۴
محسن نظری ۱۴۰۳/۷/۲۶